Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Silvio Carusso [ Serghei Nae / ID: 434]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Serghei Nae
  • Varsta reala: 16 ani jumate
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un jucator vechi , si ma pot descurca ca si membru staff
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): imi plc sa ies pe afr, sa ma joc fivem, cs go. Am practicat box timp de 3 ani. M am lasat in urma unor probleme

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Silvio Carusso
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Serghei Nae
  • Ore jucate pe server: 1900
  • De cat timp jucati pe server:  10.2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Da
  • ID-ul din joc: 434
  • Averea detinuta in joc:  1.8 mil , evo ( cele mai importante)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu chiar
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): discutii aprinse nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: avand sanctiuni pe server, fata de alt membru staff as face Player-ul sa inteleaga cu ce a gresit nu doar sa il sanctionez si sa trec la alt tk
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  un helper se ocupa cu  sanctionarea/atentionarea playerilor ce incalca regulamentul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share