Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Reyes Cristian [Cr1stian / ID:4743]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dan Cristian
  • Varsta reala: 17 (pe 13 Aprilie)
  • Orasul unde traiti: Alba Iulia
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a-X-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da !
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie ,deoarece imi place sa ajut jucatorii si sa raspund la orice intrebare pe care o primesc. Mereu am acordat o a-2-a si am incercat sa opresc orice conflict de pe server  ! 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):  : Ma numesc Cristian , am 17 ani . Cred ca sunt o persoana de treaba, imi place sa ajut pe oricine oricand si oriunde.Daca cineva ar avea nevoie de ajutor in realitate cat si in joc, as sari sa il ajut deoarece si eu as putea avea vreodata nevoie de cineva care sa ma ajute intr-un moment critic.Sunt o persoana iertatoare. Atunci cand o persoana draga imi greseste, ma doare, m-ar dezamagi, insa suntem oameni pana la urma cu totii gresim la randul nostru, iar daca nu iertam am vedea si noi pe pielea noastra cum este atunci cand nu ti se ofera a 2-a sansa.Sunt o fire zambareata, glumeata. Mereu imi place sa glumesc cu prietenii, in limita bunului simt.Nu-mi place sa fiu luat peste picior daca acea persoana nu ma cunoaste destul de bine. Mentionez ca stiu si de glumele mai neplacuta, insa depinde de relatia mea cu persoana respectiva.Imi place sa imi fac prieteni noi, ma atasez foarte repede de o persoana, mereu mi-a placut sa comunic si sa descopar.Cu toate acestea ca fiecare persoana am si eu o limita in toate, atat timp cat respect vreau sa fiu respectat.Sunt o fire indrazneata, niciodata nu m-am dat batut atunci cand am vrut sa obtin ceva, au fost si momente cand credeam ca nu are rost dar si momente cand am luptat si am castigat. Cand este vorba de a face un lucru in echipa sunt cat de serios si concentrat pe situatie.Nu imi place atunci cand suntem in grup si incercam sa facem ceva serios, sa intervina un alt membru, neinteresat sa faca totul cu superficialitate.Mereu am tratat o problema cu seriozitate si am incercat sa o rezolv, fie pentru mine, fie pentru un prieten.Sunt o fire responsabila de ceea ce fac ! 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Reyes Cristian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cr1stian
  • Ore jucate pe server: 1080
  • De cat timp jucati pe server: De un an !
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De la 2 la 10 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: [ID: 4743] / [Motiv: Bug Abuse (alt+F4)] / [Nr. Zile: 5] 
  • ID-ul din joc: 4743 
  • Averea detinuta in joc: Buggati Chiron (VIP) [FULL TUNNING] , BMW M5 (VIP) [FULL TUNNING] , Audi R8 [FULL TUNNING], , 120k (cash) si inca ceva chestii minore
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu ! 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): - 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as dedica pentru pentru rezolvarea tichetelor si as fii mult mai responsabil in tot ce as face pe server ! 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor/problemelor de pe server si comunicarea/indrumarea jucatorii noi veniti pe server ! 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da ! 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da !
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share