Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Emilio Gaviria [ Arkan/459]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Aoncioae Florin
  • Varsta reala: 22 ani.
  • Orasul unde traiti: Brasov
  • Cu ce va ocupati: Lucrez in comert.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece am o vechime destul de mare pe aceasta comunitate sunt de la wipe-ul anterior nu am avut sanctiuni grave si cunosc regulamentul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am varsta de 22 de ani, sunt matur, gandesc matur, sunt muncitor, daca am un plan fac tot posibilul sa il duc la bun sfarsit, sunt mai emotiv de fel dar nu cred ca ar fi o problema.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Emilio Gaviria
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Arkan
  • Ore jucate pe server: 1880 ore.
  • De cat timp jucati pe server: Dinainte de wipe-ul trecut am avut id 4011.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore in cursul saptamanii si in weekend pot mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Sunt foarte vechi, au fost 2 warn-uri.
  • ID-ul din joc: 459.
  • Averea detinuta in joc: Nu prea am avere, am 1.5 milioane si cateva masini ieftinute.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut, mereu am vorbit frumos.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sa ajut orice persoana cu ce are nevoie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute playerii noi veniti pe comunitate, sa rezolve problemele dintre playeri si sanctionand daca este cazul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: O sa imi descarc obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share