Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Nechita Teodora [ mino🌺 / ID: 10569 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Teodora Stanca
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: eleva in clasa a 11-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am multa experienta pe server si am interactionat cu tot tipul de playeri, de la bombardieri pana la persoane cu care am format o prietenie, si stiu cum sa gestionez situatiile variate prin care pot sa trec. Pe langa acestea, vreau sa demonstrez ca si o fata se poate descurca suficient de bine si imi doresc sa ajut comunitatea sa evolueze punand la bataie timpul meu liber si dorinta de a ajuta persoanele. Cred ca daca as primi o sansa, as putea sa demonstrez ca tot ce am scris in aplicatie nu este doar o aiureala, si sincer cred ca as face o treaba foarte buna.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o fata de 17 ani din Craiova, eleva in clasa a 11-a pe profilul mate-info. Sunt pasionata de calculator si de mica imi place sa imi petrec timpul liber pe acesta, dovada ca vreau sa urmez intr-o cariera pe domeniul de programare. Sunt o fire sociabila si foarte prietenoasa, aptitudini ce cred ca m-ar ajuta in aceasta functie, comunicand usor cu oamenii. Sunt o persoana competitiva si perseverenta, imi place sa excelez in tot ceea ce fac, si nu renunt usor in a-mi atinge scopurile. Am foarte multa rabdare cand vine vorba de explicatul persoanelor lucruri noi, dat fiind faptul ca mama este profesoara de matematica iar eu, copilarind pe langa ea, am invatat foarte multe metode de explicare, urmand sa meditez la randul meu persoane de varsta mea, cat si mai mici, inca de la varsta de 12 ani. Din experienta acumulata din meditatiile oferite, am invatat cum sa ma comport cu oameni care nu inteleg usor si au o gandire negativista. Sunt o persoana sincera si daca ma deranjeaza un lucru de obicei il pun, corsiderand ca cheia pentru o relationare buna este comunicarea. Nu sunt o persoana critica, si consider ca orice persoana care greseste merita o sansa. Imi place sa las de la mine, chiar daca consider ca am dreptate, deoarece nu imi place sa ma cert sau sa intru in polemici aiurea cu persoane pe care poate nu le cunosc.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Teodora Nechita
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): mino🌺
  • Ore jucate pe server: 2425
  • De cat timp jucati pe server: Putin peste 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore in timpul saptamanii, in weekend mai mult
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am un ban provizoriu de 7 zile acum aproximativ 7 luni (deoarece eram pe un discord unde unii indivizi faceau meta si a fost sanctionat tot server-ul) si inca un ban provizoriu de 3 zile pentru afk la farmat, deoarece am adormit la calculator.
  • ID-ul din joc: 10569
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 15 milioane cash.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu cred.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as dedica tot timpul sa incerc sa ajut playerii de pe server. Ceva diferit nu cred ca as face, doar as incerca sa imi dedic timpul si rabdarea pentru a rezolva ticketele cat mai bine si optim. De asemenea, o pasiune pe care o am de foarte mult timp este sa ajut playerii noi sa isi diversifice roleplay-ul si sa il imbunatateasca.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper raspunde la tickete si solutioneaza problemele jucatorilor. De asemenea acesta raspunde pe chat oamenilor cu intrebari minore, pentru a nu ocupa timpul unui moderator+ care ar putea sa rezolve probleme mai grave. In principiu, ajuta jucatorii cu informatii si incearca sa le faca sederea pe server cat mai placuta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share