Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Duggan Omar [ Socrate / ID: 2527 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Mateescu Octavian
Varsta reala:17 ani
Orasul unde traiti:Campulung,Arges
Cu ce va ocupati:Cu gaming-ul,iesit pe afara,socializarea,petreceri,masinile si sportul!
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Normal,nu se pune problema!
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur!
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece sunt foarte dedicat si doresc sa ma implic cat pot,pentru a fi totul cum trebuie.Vreau acesta functie cu orice pret!
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana perfectionista,sociala,in varsta de 17 ani in clasa a X-a profilul Mate Info,careia ii place sa vorbeasca si in acelasi timp sa ajute persoanele din jurul sau.Pe plan profesional doresc sa urmez Academia de Politie.Din fiecare clipa,din fiecare discutie cu orice persoana incerc sa iau tot ceea ce e bun si in acelasi timp si ceea ce e rau,pentru a-mi forma gandirea cat mai bine.Pasiunea mea este intreptata catre masini si sport,Dar ca orice persoana am si aspecte negative,exista momente in care daca sunt cu nervii la pamant si exista sansa,destul de mica totusi,sa cedez.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Duggan Omar
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Socrate
Ore jucate pe server:920 ore.
De cat timp jucati pe server:Din August 2019
Cat timp acordati serverului pe zi:4 ore pe zi +-
Sanctiuni anterioare pe server:Ultima sanctiune acum Jumatate de an un ban de 3 zile pentru Condus non-rp,si Acum un an pentru "Bug-abuse" si "Coruptie"
ID-ul din joc:2527
Averea detinuta in joc:600.000$
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:In momentul de fata nu!
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):In urma cu ceva timp am avut altercatii cu Dragos(Bomba) dar nu in calitate de staff si in calitate de amici,am avut niste certuri!
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as avea functia asta as face tot posibililul sa fac persoanele sa inteleaga ce gresesc si in acelasi timp sa inteleaga din greselile lor.Dar am o regula pe care o urmez in viata de zi cu zi "Daca gresesti odata se iarta,daca a doua oara ai facut acelasi lucru,nu mai exista loc de iertare".Fiecare persoana face greseli dar nu poti repeta aceeasi greseala de 2 ori,parerea mea.As fi foarte implicat si mi-as face datoria cu zambetul pe buze!
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutatea persoanelor de pe server,ca sa  inteleaga regulamentul si ca sa il respecte.Fiecare persoana are gandiri diferite,caractere diferite si trebuie sa ne raportam la fiecare pentru a ii putea ajuta in orice situatie!
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur!
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share