Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jack Diamond [ Enea Tudor / ID: 12787 ]


Recommended Posts

Numele real: Enea Tudor
Varsta reala: 18
Orasul unde traiti: Brasov
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc 
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place foarte mult sa ii ajut pe cei din jurul meu, atat in realitate cat si in viata virtuala si doresc sa micsoram numarul de greseli practicate de playerii noi si pe langa toate aceste amanunte sunt o persoana corecta si nu tin cont de prietenii sau orice altceva.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Tudor, sunt elev, practic tenis de camp si timpul meu liber doresc sa il petrec pe 5M mai exact pe comunitatea Fplayt. Sunt o persoana cu simtul umorului, o persoana calma, corecta, amabila si o persoana careia ii place sa ii ajute pe cei din jurul sau.

Informatii de pe joc:

Numele din joc (Buletin): Jack Diamond
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tudor💎
Ore jucate pe server: 850 ore
De cat timp jucati pe server: Pe server ma joc de aproximativ 4 luni si sunt foarte incantat de oamenii de pe aceasta comunitate si nivelul de roleplay
Cat timp acordati serverului pe zi: Peste 5 ore pe zi, chiar si undeva la 9-10
Sanctiuni anterioare pe server: Nu
ID-ul din joc: 12787
Averea detinuta in joc: Masini cu o avere de 2M+, bani.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu 
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Mi-as dedica tot timpul sa ajut oamenii de pe aceasta comunitate.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca helper ul se ocupa cu rezolvarea problemelor/nelamuririlor jucatorilor si ii revin urmatoarele atributii: asigurarea a unui roleplay cat mai frumos si cat mai apropiat de viata de zi cu zi si asigurarea respectarii regulamentului serverului de catre jucatorii comunitatii
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share