Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Tommasino Salvatore (Borat) [ Parazitu / ID: 13383 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rafael Marcoci Ion
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Manchester.
  • Cu ce va ocupati: Sunt student la Academia MPCT pentru preparare intrarii in armata.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Afrimativ, prietenii trebuie sa se mai descurce si singuri.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pe parcursul experientei mele cu Fivem-ul si Roleplay-ul am dobandit un compas moral cand vine vorba de a rezolva situatiile IC cat si OOC din cauza unui spectrum de motive: Eu ma consider ca fac un RP advanced ceea ce m-a ajutat sa imi formez acest skill de a rezolva situatiile IC cu greseli in cel mai corect mod posibil.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Rafael, am terminat liceul in UK si am decis sa intru in armata pentru a ma imbarbata din orice punct de vedere si pentru a invata disciplina si pentru a putea ajunge cel mai bun eu. Sunt fan PARAZITII si in general cultura Hip-Hop, sunt fost practicant de Box si Jiu-Jitsu. Imi plac jocurile de cand eram mic, mai tot timpul care mi-l petrec acasa ma joc cu tovarasi.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Tommasino Salvatore
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 🦠Parazitu🦠
  • Ore jucate pe server: 800+
  • De cat timp jucati pe server: Din toamna anul trecut. ( in jur de 6 luni+)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de ziua respectiva si ce am de facut; in general minim 3 ore pe zi si maxim 10. 
  • Sanctiuni anterioare pe server: NU.
  • ID-ul din joc: 13383
  • Averea detinuta in joc: 1.1 Milion, BMW X6 + multe alte masini si arme un numar destul de generos
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Deloc. Chiar sunt laudat si indragit de multi pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Absolut deloc, mereu am vorbit cu un ton respectos fata de orice membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica 100% serverului si as vrea sa dau un exemplu in orice situatie ic sau ooc pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor in cel mai corect si drept mod si administrarea serverului (stergerea masinilor, raspunsuri la intrebari pe chat cat si avand grija de ce se scrie pe el, si a oferii experienta frumoasa playerilor pe server)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share