Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gonzalez Baxter [ Baxter / 1309 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Sergiu Robert
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Ploiesti
Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca am o experienta maricica pe server si ma joc destul de mult ,in special acest joc si pe acest server,chiar daca am o sanctiune pe server,nu consider ca ma impiedica cu ceva,eu sunt de parere ca sanctiunile te invata ceva ,eu cel putin am invatat din sanctiune,sunt de parere ca vorba buna exista si ii ajuta pe multi sa inteleaga cnad gresesc,eu cel putin fac lucrurile diferit,pun foarte mult accent pe vorba buna decat pe o sanctiune din care probabil multi nu inteleg nimic.Desigur,sanctiunile sunt bine meritate pentru persoanele care au un comportament neadecvat si sunt toxice.
Sunt de parere ca merit aceasta functie pentru ca am putina experienta de Staff ,deoarece am mai fost Membru Staff dar am fost nevoit sa renunt din cauza unor probleme care nu imi mai permiteau sa ma joc si sa ma mai implic asa de mult pe cat imi doream.
Imi doresc sa va arat ca m-am schimbat de ultima oara cand am fost in staff,acum sunt o persoana mai buna si vand lucrurile diferit, mi-am dat seama ce inseamna cu adevarat implicarea sau  dezineresul.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salutare,sunt Robert,aka Baxter,imi place sa imi petrec timpul cu prietenii si sa ma joc alaturi de ei,sunt o persoana care munceste si pun suflet cand vrea sa am ceva si ma dedic destul de mult in tot ce fac ,imi place foarte mult sa ajut lumea,chiar daca nu am functia de helper am mai ajutat incepatori si pe Chatul din Joc si pe Discord.
Sunt o persoana asumata si imi asum de fiecare data cand gresesc si imi place sa merg pana in panzele albe sa arat adevarul cand sunt acuzat de ceva si eu stiu sigur ca nu am gresit cu nimic.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Gonzalez Baxter
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): !Baxter
Ore jucate pe server: 1700 ore (in momentul aplicarii)
De cat timp jucati pe server: din Septembrie 2020
Cat timp acordati serverului pe zi: 4/5 ore in timpul spatamanii , 8-10 in timpul weekend-ului
Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate am un BAN de 14 zile cu motivul : "informatii IC pe /d Mort" si un warn (sters cand s-au resetat) pentru pit Stop cu Masina Vip,dar eram incepator atunci.
ID-ul din joc: 1309
Averea detinuta in joc: Un Lamborghini Sian si undeva la 2.000.000 (sumele si masinile se mai schimba)
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU,sunt prietenos cu toti.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Eu ma stiu cu o reputatie destul de buna si sunt in relatii bune cu toti membrii staff-ului
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Ce ast face eu Diferit ? Sincer..nu as mai sta farmer doar pe tickete,i-as ajuta si pe cei de pe Chat,as face Tickete si pe Discord ,am merge prin portul vechi unde se mai Spawneaza incepatorii si i-as duce in Bunker,as face tickete cand este nevoie foarte mare,adica seara (in mare parte eu atunci ma joc) ,vreau sa fiu Helperul PERFECT care ii ajuta pe toti.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu ajutorarea in special celor noi ,dar un helper ii poate ajuta pe toti cei care au nevoie sa fie indrumati si ajutati sa ajunga la nivelul Rp-ului Hard/Advenced.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA (OBS/Nvidia Instant Replay)
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share