Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Castillo Vittorio [ TeMeGe / ID: 5869 ]


Tmg
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rares
  • Varsta reala: 18 
  • Orasul unde traiti: Baia Mare - Cluj Napoca 
  • Cu ce va ocupati: Elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece actionez cu cap in situatiile la care sunt expus, sunt o persoana cu bun simt si respect fata de cei din jur, sunt destul de vechi pe aceasta comunitate si ma pot descurca in orice situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Rares am 18 ani si imi place sa-mi aloc timpul liber pe diferite jocuri , ma consider o persoana amuzanta cu mult potential si serioasa in cazurile care necesita seriozitate.De altfel imi place sa fac sport si sa citesc. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Castillo Vittorio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ☆TeMeGe☆
  • Ore jucate pe server: 930 ore 
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe acest server de aproximativ 1 an si 2 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: - 
  • ID-ul din joc: 5869
  • Averea detinuta in joc: 3.000.000$ , S1000RR , Ford Mustang (cel vechi), CAN-AM Maverick x3 , Jeep Wrangler Rubicon.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine acesta functie pe langa ca as face multe tickete, as incerca sa ajut cat mai mult posibil playerii sa-i fac sa inteleaga ce au gresit nu doar sa-i sanctionez fara explicatii detaliate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu rezolvarea ticketelor cu indrumarea playerilor cat si cu sanctionarea lor in momentele in care regulile sunt incalcate.Totodata mentinerea linistii atat pe server cat si pe discord.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share