Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Visinescu Cristian [ cHrissTyy / ID:413 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristian
  • Varsta reala: 18 ani
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am jucat pe acest server inca din decembrie 2019 (cu mici pauze), si de 1 an si jumatate joc aproape zilnic, m-am intalnit la randul meu cu multe situatii de roleplay , multe tickete diferite si am invatat foarte multe lucruri in acest timp, printre care si reguli care nu sunt neaparat precizate, sunt o persoana care nu tine cont de prietenii in absolut nicio situatie cand vine vorba de situatii ce privesc regulamentul server-ului..
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cristi, am 18 ani sunt elev la liceu si in mare parte imi place sa petrec timp pe calculator, am ajuns pe aceasta comunitate inca cu mult timp in urma si mereu mi-a placut sa fiu corect si cinstit si sa respect persoanele din jurul meu (indiferent de functia acestora) , vazandu-mi de treaba mea intotdeauna si neintrand in altercatii cu persoane importante..  in general imi vad de ce am eu de facut fara sa deranjez pe altii.. am petrecut clipe extraordinare pe aceasta comunitate si intotdeauna mi-a placut sa ajut jucatorii cu diverse informatii ..

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Visinescu Cristian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): cHrissTyy
  • Ore jucate pe server: 1190
  • De cat timp jucati pe server: De cand s-a dat wipe , adica 1 an si 4 luni , plus o perioada in 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 5-6 ore , poate in weekend si mai mult..
  • Sanctiuni anterioare pe server: Doua warn-uri in trecut acum un an aproape, dar au fost sterse ..
  • ID-ul din joc: 413
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 6 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut altercatii nu niciun membru staff niciodata.. mereu i-am respectat pe fiecare!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Cum am zis-o si mai sus, mi-as vedea de treaba mea ca pana acum , mi-as lua functia in serios , nu as tine cont de prietenii (urasc chestia asta mult de tot) si as ajuta cat pot de mult pe oricine are nevoie de ajutor in acest mod crescand si calitatea roleplay-ului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu sprijinul tuturor jucatorilor , explica situatii gresite in roleplay, face tot posibilul  sa ajute  persoanele care au diferite probleme, failuri, bug-uri, etc.. si nu in ultimul rand ordinea si disciplina pe chat
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share