Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Blue Selena [ Nume steam Selena /ID 42280 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ioana
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Momentan nu ma ocup cu nimic,am luat o pauza de la job din motive personale.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da sunt foarte constienta.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):
  • Consider ca merit aceasta functie pentru ca sunt o persoana organizata cu propriul stil de a-si face lucrurile. Sunt o persoana matura care stie sa faca diferenta intre un moment de seriozitate si unul de amuzament. Un atuu al meu este corectitudinea si faptul ca apreciez sinceritatea, lucruri care definesc aceasta functie. Mai jos am mentionat eficienta mea in rezolvarea ticketelor, cand spun asta ma bazez pe faptul ca petrec mult timp pe server si imi doresc atat eficienta cat si solutionarea lor cat mai corecta (calitate nu cantitate), pe langa asta dispun si de o rabdare care consider eu ca ma va ajuta in fiecare ticket, fie cu informatiile necesare pentru un inceput cat mai corect a-l celor noi veniti, dar si pentru playerii actuali ai acestei comunitati.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):
  • Dupa cum se poate observa deja am scris despre seriozitatea, sinceritatea, maturitatea si organizarea mea. Dar ca sa detaliez sunt o persoana foarte sociabila,imi place sa imi fac prieteni noi dar sunt si foarte selectiva cu persoanele pe care le integrez in viata mea de zi cu zi, imi place sa rad sa glumesc in limita bunului simt.De asemenea sunt o persoana foarte directa, imi place sa spun lucrurile in fata fie ca sunt bune fie ca sunt rele. Nu apreciez barfa si deobicei prefer sa ma retrag. Sunt o persoana foarte organizata si imi plac lucrurile bine facute. Sunt foarte empatica si sufletista mai ales cand vine vorba de animale (am facut parte din protectia animalelor timp de 4 ani/ voluntariat la un cabinet veterinar/ voluntariat la un adapost pentru animale )In timpul liber imi place sa ies la plimbare cu motorul.
  •  

 

Informatii de pe joc:   

 

  • Numele din joc (Buletin): Blue Selena
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Selena
  • Ore jucate pe server: 884
  • De cat timp jucati pe server: =4 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Mai mult de 8 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut.
  • ID-ul din joc: 42280
  • Averea detinuta in joc: 2.5 milioane si alte bunuri materiale in valoare de 2 milioane aproximativ
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, din contra am acceptat si admis ca am gresit in aceea situatie.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu ce as face diferit daca as obtine aceasta functie dar stiu ca imi voi dedica timpul solutionarii ticketelor,situatiilor, conflictelor aparute spontan si consider ca ma voi dezvolta in timpul acestei experinte de helper indeajuns de mult incat sa aduc ceva diferit.  
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere ajuta alti playeri in solutionarea problemelor intampinate pe server, solutionarea eficienta a ticketelor,raportarea bug-urilor, aplanarea conflictelor aparute din diverse motive.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share