Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Robert Csampar [DooM / ID: 2106]


Recommended Posts

 Informatii din viata reala:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

  • Numele real: Mario Robert
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Drobeta Turnu Severin
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie din cauza experientei mele avansate de roleplay as putea spune, avand si o vechime pe server. Pot ajuta cu mult playerii avand aceasta functie, deoarece stiu cum sa gestionez situatiile. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, ma numesc Robert si locuiesc in Drobeta-Turnu Severin. In timpul liber imi petrec timpul pe PC, jucandu-ma diferite jocuri precum: CS,FiveM,Phasmophobia,State of Decay 2 etc. Sunt deschis persoanelor si stiu cum sa ma comport, avand respect fata de cei care ma respecta. Ma consider destul de potrivit pentru aceasta functie, deoarece sunt deschis si ma integrez repede, fiind si o persoana calma.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Robert Csampar
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DooM
  • Ore jucate pe server: 1030
  • De cat timp jucati pe server: 1 an si jumatate
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri.
  • ID-ul din joc: 2106
  • Averea detinuta in joc: 3-4 mil in bunuri
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi acelas om, dar as putea ajuta mai mult playerii de pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu rezolvarea conflictelor dintre jucatori si ajutarea noilor playeri pe server. Organizeaza si linistea pe server pentru a nu se creea haos si conflicte intre playeri.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share