Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Hoffman Traian [ basesku89 / ID: 5604 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Traian 
  • Varsta reala: 32
  • Orasul unde traiti: München
  • Cu ce va ocupati: Stivuitorist (muncesc)
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoane foarte determinata, motivata si saritoare. Imi place sa ii ajut pe cei din jur cu absolut orice este posibil, atat IC, cat si OOC am ajutat persoane. Imi place sa cred ca ma descurc in aplanarea conflictelor si ca ma pot face inteles si placut cu usurinta. Sunt rabdator si imi place sa cunosc si sa vorbesc cu persoane noi, cred ca m-as descurca foarte bine in indrumarea jucatorilor noi si crearea unor relatii de durata cu acestia, stiind ca pot apela oricand la mine pentru orice fel de nelamurire sau problema. Helper-ul este o functie cruciala pentru acest server, si sunt de parere ca m-as putea descurca cu aceasta responsabilitate. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana care se poate adapta cu usurinta unor situatii noi. Sunt foarte ambitios, nu imi bag nasul in treburile altora, si pun foarte mult accent pe respect. Respectul se castiga prin urma interactiunilor si tine foarte mult de caracterul fiecaruia. Imi place sa cred ca unele persoane de pe comunitate ma respecta in urma interactiunilor pe care le-am avut si totodata cred ca am creat niste prietenii de lunga durata de cat timp sunt pe aceasta comunitate. Cand imi setez un obiectiv, fac tot ce este posibil pt a-l atinge. Nu ma dau niciodata batut si am o vointa foarte mare, care ma motiveaza sa muncesc pentru a imi atinge obiectivul pe care mi l-am setat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Hoffman Traian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Basesku´89
  • Ore jucate pe server: 2307
  • De cat timp jucati pe server: februarie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in cursul saptamani 2-3 ore, weekend 8-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban 30 zile pt coruptie (o problema cu altii colegi la Penitenciar)
  • ID-ul din joc: 5604
  • Averea detinuta in joc: 1casa in Mirror cls A si masini de aproape 2mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa iau decizii cat mai bune in diferite situatii si m-as stradui ca fiecare ticket pe care il abordez sa fie terminat cu succes
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul are un rol foarte important, ajuta jucatorii vechi cat si pe cei noi explicandu-le pe intelesul lor ca nu este bine sa incalce regulamentul ci trebuie sa-l respecte!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share