Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Sunny Barger [ Lory / ID:105]


lory
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Jitaru Laurentia
  • Varsta reala:12, fac 13 in 2 zile
  • Orasul unde traiti: Chisinau (Moldova)
  • Cu ce va ocupati: Scoala
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: in jur de 80% dar o sa fie 100%
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Personal cred ca as merita o sansa si fiu Helper pentru ca sunt activa, calma si incerc sa ajut oamenii mai noi sa inteleaga regulamentul si sunt o persoana cinstita si voi fi mai ales daca vine vorba de o problema intre 2 sau mai multi playeri
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om relativ ok, rad foarte mult si de la orice, sunt pozitiva si de obicei fericita si nu imi prea place sa ma cert sau sa fiu implicata intro cearta pentru ca chiar daca sunt de obicei imi cer scuze chiar daca nu am fost vinovata

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sunny Barger
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Lory
  • Ore jucate pe server: 240-250 nu stiu exact
  • De cat timp jucati pe server: Din luna mai sau aprilie (nu mai tin minte)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-10 depinde de situatie
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc:105
  • Averea detinuta in joc: 250k  + ViP Diamond + cateva masini din showroom
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?Mam certat cu 2 oameni din staff dar neam impacat si acum totul e ok
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu cred ca as putea sa schimb ceva pentru ca deja stafful existenet e foarte bun si isi face treaba doar as incerca sa stau on si dimineata cat si noaptea
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu explicarea noilor pleyeri regulile si sa faca o impresia buna serverului si sa aiba grija ca sa sa explice clar si corect pleyerilor cand gresesc o greseala
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

    Stiu ca nu o sa iau dar dc sa nu incerc :))
Edited by lory
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share