Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Hombas Cristian[CristiAtentat/ ID: 17672]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Cristian Valentin
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Urziceni
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu consider ca merit sa am aceasta functie pe server deoarece sunt un jucator activ cu experienta si imi place sa rezolv problemele jucatorilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana sociabilia, caruia ii place sa ajute persoanele la nevoie, stiu sa ascult persoanele si sa le inteleg  problemele, stiu sa actionez in situatii dificile si sa imi mentin calmul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Hombas Cristian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):CristiAtentat
  • Ore jucate pe server:1515
  • De cat timp jucati pe server:Ma joc din iunie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi:minim 5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:am 5 banuri.
  • ID-ul din joc:17672
  • Averea detinuta in joc:3milioane cash, arme si gloante undeva pe la 7-8 milioane adunat tot.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Eu cel putin n am avut antecedente pe server, am o reputatie buna zic eu pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:M-as dedica acestei functii deoarece este una foarte importanta si foarte greu de atins.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor/nelamuriri ale jucatorilor si indrumarea lor ca jucatori pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:De acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share