Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Paracoperpelita Andreas [86]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Andreas Eduard
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: Bucuresti
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie de Helper in teste deoarece sunt o persoana veche si foarte activa pe aceasta comunitate, eu consider ca am destula experienta pentru a sanctiona orice situatie.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andreas, am varsta de 16 ani, imi place sa ma joc fotbal, sunt o persoana prietenoasa, ma integrez repede in orice grup.

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Paracoperpelita Andreas
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andreas
Ore jucate pe server: 
De cat timp jucati pe server:Cu cateva luni inainte de wipe.
Cat timp acordati serverului pe zi: intre 6 si 8 ore
Sanctiuni anterioare pe server: 2 warnuri
ID-ul din joc: 86
Averea detinuta in joc: 4 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut cat de mult posibil comunitatea cat si jucatorii. As incerca sa ajut jucatorii sa intelegea fiecare greseala pentru a nu se mai repeta!
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta oamenii de pe server sa intelegea bine regulamentul! Face tickete si ajuta gradele mai mari cu tot ce li se spune!
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share