Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Lungu Stefan Andrei [ nox / ID:17529 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Lungu Stefan Andrei
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Deocamdata imi continui studiile, in timpul liber ma ocup cu programare, editare 3d/photo/video.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, fara doar si poate, trebuie sa fi impartial pentru a da o decizie corecta.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Doresc aceasta functie deoarece am destul de multa rabdare, pot fi impartial ( cea ce imi permite sa i au decizia corecta in orice situatie) il mai doresc pentru a putea ajuta restul playerilor, care fie sunt la inceput, fie au o nelamurire, fie o problema.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Va salut cu respect, ma numesc Stefan, am frumoasa varsta de 18 ani. Sunt din Constanta. Pasiunea mea principala este automobilistica, de la varsta de 14 ani pana la 16 ani am facut drift, cateva campionate, fara clasament din pacate, a doua pasiune a mea, si cea mai importanta pentru mine este nisa I.T. - aici incepand de la programare, web delevopment la partea de design, GFX, am avut in trecut proiecte cu niste youtuberi/streameri zic eu destul de influenti, spre exemplu, SeDaN, Str3sU, cat si cu altii mai mici precum Zarckeny, EllyPeCs:Go, etc. Am avut si un site, si o pagina de instagram cu aproape 1k follows, eu sunt axat mai mult pe partea GFX, cat despre mine ca om/persoana sunt o fire calma, respectuoasa, care stie sa se impuna prin respect. Inca de la o varsta frageda, am invatat tot ce tine de bunele maniere, pe care le aplic mereu cand am ocazia. De fiecare data imi doresc sa ajut persoanele incepatoare, fiindca si eu la randul meu am fost ajutat. Imi place ordinea, curatenia si munca. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Lungu Stefan Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): regele nox
  • Ore jucate pe server: 520 in crestere.
  • De cat timp jucati pe server: Prima mea interactiune cu comunitate a fost in 2018, pe fplayt blue, daca nu ma insel, am jucat o perioada de timp, dupa care am avut o pauza lunga de la fivem, m am reapucat serios in octombrie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: undeva la 6-7 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: O singura sanctiune (reala) am avut pe server, la un roleplay cu don stefanos, unde eram un *incepator* la penitenciar si nu stiam cum sta treaba, in roleplay ul respectiv, persoana in speta a rolat ca imi da buletinul dupa care a fugit, astfel a ramas buletinul la mine si eu am sunat la politie pentru ca dumnealor sa intocmeasca un mandat/dosar, astfel dupa ce au avut loc fazele acestea, primeam mesaj in privat ca persoana in speta este un streamer, eu am intrat pe ytb la scurt timp dupa interactiunea mea cu el si i am spus ca nu este ok cum a procedat si ca buletinul lui a fost la mine si a fost predat politiei, de aici a rezultat sanctiunea mea pentru meta, respectiv in urmatoarea zi dupa ce am fost sanctionat, am intrat sa vb cu o persoana care recent fusese banata permanent fara drept de plata( nu doresc sa ii dau numele, pentru a nu imi crea probleme) respectivul era live pe ytb in momentul acela( tin sa specific ca nu stiam) si am profesat niste injurii pot spune usturatoare, in urmatoarele minute am fost banat fara drept de plata cu motivul suferinte jigniri meta( asta in decembrie) in luna martie, am primit dreptul la plata( timp de 4 luni, nu exista sapt in care sa nu deranjez fondatorii pentru a isi schimba parerea in legatura cu sanctiunea si pentru a "imi permite reintrarea in oras") aceasta este singura sanctiune.
  • ID-ul din joc: 17529
  • Averea detinuta in joc: Detin un M5 F90, 2kk, bugatti chiron si gt63s, achizitionate prin fptcoins, urmeaza si alte masini lfl.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, am fost in venezuela, ce apartine de Los Vagos, ma cunosc cu majoritatea din punt de vedere IC si OOC, nu am cautat niciodata probleme nici IC nici OOC.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Da, am avut o singura discutie aprinsa cu Laur, in legatura cu un kick pentru afk, amandoi am vorbit la nervi, dar s a rezolvat amiabil.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Din punct de vedere IC, as fii mult mai atent la miscarile pe care le fac( nu ca nu as fi fost) din punct de vedere OOC as face tot posibilul sa ofer ajutor celor care il necesita in legatura cu o problema,bug,reclamatie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper din punctul meu de vedere, cum spune si numele ajuta, se ocupa cu rezolvarea problemelor la care are acces si pe care le poate solutiona fara nevoia gradelor mai mari, "executarea" persoanelor problematice cat si instruirea anumitor persoane in a face ce este bine.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: 24/7 am instant replay pe ultimele 30 de minute.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sigur, fara doar si poate, va multumesc anticipat, mai doresc sa mentionez ca as vrea sa imi acordati sansa aceasta, pentru a va arata contrariul la ce ati auzit despre mine.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share