Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bumbacea Adriano [ Adriano / 166 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bumbacea Adriano
  • Varsta reala: 17 
  • Orasul unde traiti: Gillingham
  • Cu ce va ocupati: Student 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece am mai fost in staff, si am o experienta pe sv destul de mare, stiu sa ma descurc in orice fel de situatie. Avand in vedere greselile avute ca membru nu se vor mai repeta doarece am invatat ceva din ele 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Adriano, am varsta de 17 ani si  imi place sa ma joc pe calculator in marea majoritate a timpului

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Santo Alberto 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): AdrianoBAM
  • Ore jucate pe server: 3019
  • De cat timp jucati pe server: A proape 2 ani 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7-8 ore pe zi 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri permanente si 2 warn-uri 
  • ID-ul din joc: 166
  • Averea detinuta in joc: 12 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Da
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Mi-as dedica o parte din timpul petrecut pe server pentru a ajuta playerii care au probleme. Daca recapat aceasta functie as incerca sa imi reglez comportamentul fata de anumiti playeri si sa incerc sa nu mai fiu catalogat toxic de anumiti oameni.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper raspunde la ticketele de pe server sau intrebarile de pe chat ajutant oamenii care nu se descurca pe server in anumite situatii 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share