Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Gogu Bogdan [ Goguuu / ID: 8620 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gogu Bogdan .
  • Varsta reala: 17 .
  • Orasul unde traiti: Bucuresti  .
  • Cu ce va ocupati: Momentan elev in clasa a 11 a .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt constient !
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca , cunosc perfect regulamentul . 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit un loc in staff fiindca am rabdare sa explic unei persoane ce a gresit si ce poate face sa nu mai faca a doua oara aceeasi greseala .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Gogu Bogdan , locuiesc in Bucuresti , sunt o persoana comunicativa , ma integrez foarte usor intr-un grup de oameni , fac foarte multe glume si caterinca cand e cazul si cu cine imi permit . Imi place administrarea in orice domeniu tocmai d-asta am decis sa aplic in staff . Mi-am facut cativa prieteni din staff si cred ca absolut toti sunt la fel de misto si de caterica . DATA TRECUTA AM FOST ACCEPTAT SI DIN PACATE AM PICAT TESTELE , DE DATA ASTA DACA O SA FIU ACCEPTAT SUNT SIGUR CA POT SA LE TREC CU BRIO

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gogu Murillio 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Goguuu 
  • Ore jucate pe server: 1010
  • De cat timp jucati pe server: 10.11.2020 primul connect pe server , serios daca pot sa zic asa de prin  2021 in vara !
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-5 ore , depinde foarte mult de zi si de ce activitate am pe joc .
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu detin sanctiuni deloc pe server .
  • ID-ul din joc: 8620
  • Averea detinuta in joc: 1.4 mil + bani murdari arme etc , undeva la 3 mil .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu !
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , nu am avut . 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face tot ce imi sta in puteri , as incerca pe cat posibil sa mi fac datoria fata de comunitate si jucatori . 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru staff are grija de toti jucatorii sa nu faca greseli si cand fac o greseala ii indruma si ii ajuta pentru a nu se repeta . 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Am posibilitatea de a filma cu OBS , nvidia experience .
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt de acord sa fiu sanctionat daca am mintit mai sus !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share