Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Andreea Stefan [ DeeaDey / ID: 21233 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andreea Stefanescu 
  • Varsta reala: 27
  • Orasul unde traiti: Reading, UK
  • Cu ce va ocupati: Dispenser in farmacie
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt matura, sunt de mult in oras si consider ca pot sa ajut la ordinea pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Andreea, majoritatea ma stiu ca si Dey, sunt o fire calma, intelegatoare , imi pierd cumpatul uneori, dar stiu sa gestionez o situatie

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Andreea Stefan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dey
  • Ore jucate pe server: 814
  • De cat timp jucati pe server: aproape 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4h de luni pana vineri, in weekend si 10+
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn , 14 zile pt disc in rp(dar mi-am asumat, deoarece chiar a trebuit sa plec)
  • ID-ul din joc: 21233
  • Averea detinuta in joc: peste 8 milioane :))
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As venii cu idei noi, nu cred ca pot face ceva mai diferit decat restul
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: ajuta la rezolvarea ticketelor , mentine ordinea pe server , sanctioneaza cand este cazul , nu face favoritisme
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share