Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Florin /ID : 39]


Recommended Posts

  • Numele real:Florin
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Portsmouth
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit functia de helper deoarece prin vechimea mea pe care am acumulat-o pe FplayT am invatat foarte multe chestii si cum sa actionez in situatii dificile sub presiune si imi place sa fiu de ajutor
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoane intelegatoare si calma in situatii grele, imi place sa fac lumea sa rada si fac caterinca atunci cand imi pot permite si nu este ceva serios in actiune sau de facut . Dar in rest imi place sa ma joc de PC acesta fiind unul dintre cele mai mare hobby-uri ale mele, mai ales sa ma joc FiveM si Formula 1 si deoarece am practicat fotbal o perioada destula de mare de timp imi place sa lucrez in echipa.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Moreco Alvaro
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Florin
  • Ore jucate pe server:1050
  • De cat timp jucati pe server:Din 2019
  • Cat timp acordati serverului pe zi:In jur de 2 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:4 ban-uri temporare.
  • ID-ul din joc:39
  • Averea detinuta in joc:Aproximativ 3 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut, am incercat sa pastrez un respect pentru membrii staff pentru a nu intra in cearta cu ei.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As pune mai multa implicare in munca mea mai ales nu este de joaca cu o functie de genul.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa prin a oferii ajutor jucatorilor incepatori sau vechi pe server prin a rezolva ticketele lor si reclamatii lor dar a si oferii informatii de inceput celor care au nevoie
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share