Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Popoiu Andrei [Danezu💛/ ID: 15984]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Perianu Andrei
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Am locuit in Braila dar m-am mutat de 3 ani in Danemarca.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, voi judeca corect si din punct de vedere impartial.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece am o experienta destul de mare acumulata pe sv si sunt o persoana activa pe joc.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Descrierea mea este foarte simpla ma numesc Andrei, am 18 ani, locuiesc in Danemarca. Majoritatea timpului meu liber il petrec cu prieteni sau ma joc pe pc.  In general ma joc Fivem si uneori Cs:go. Ca si caracter sunt serios dar si de caterinca cand este o gluma buna facuta si in limita bunului simt. O calitate mare de a mea este ca sunt calm si ma enervez extrem de greu si imi place sa ajut alte persoane si am rabdare cu fiecare persoana in parte.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popoiu Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Danezu💛
  • Ore jucate pe server: 983 de ore
  • De cat timp jucati pe server: joc din toamna trecuta
  • Cat timp acordati serverului pe zi: minim 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 15984
  • Averea detinuta in joc: 2 masini VIP, in trecut am avut si vip-diamond, un apartament si inca cateva masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Daca as obtine functia de helper mi-as dedica majoritatea timpului la ajutarea playerii-lor cu problemele/ nelamuririle pe care le au.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerii-lor in caz de au probleme/nelamuriri, cu calmarea conflictelor create pe sv de anumiti playeri si cu sanctionarea jucatorilor atunci cand gresesc foarte grav.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, folosesc GeForce Experience
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share