Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Bellic Roman [ Palade / ID: 933 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Palade Andrei
  • Varsta reala: Am vârstă de 17 ani, aproape 18.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc în orașul Constanța
  • Cu ce va ocupati: Elev in Clasa a XI a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred că merit această funcție de Helper deoarece am în spate o experiență pe FiveM de aproape 4 ani, dar cea mai mare este acumulată de pe acest server și din câte observ își face mereu prezența. Experiență pe care am dobândit-o în aproape un AN jumate de când mă joc pe această comunitate mai ales că în acest timp am reușit să înțeleg destul de bine conceptul de RolePlay și Regulamentul acestui server și logică din spatele lui. Deoarece sunt un simplu Elev de Liceu nu am foarte multe lucruri de făcut în viață de zi cu zi așa că doresc să îmi acord timpul pe acest server și să ajut cât de mult pot eu. În trecut am mai avut această funcție dar am renunțat pentru că nu mai aveam timp. Tot așa în trecut, am ajutat cu ce am putut și eu mai exact să fac Design pentru mașini de Poliție, Elicoptere și ajut la testarea update urilor chiar dacă nu mai eram în STAFF.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, mă numesc Andrei și am vârstă frumoasă de 17 ani, în curând 18. Locuiesc în orașul Constanța și sunt un pasionat de motociclete, fiind și Motociclist. În general sunt o persoană simplă, ce respectă pe orice indiferent de superioritate sau nu. Aproape zilnic încerc să îmi respect și pasiunea și să fac ce îmi place, mai exact să ies la plimbare cu Motocicletă, nu contează dacă este un drum mai lung sau mai ușor contează să mă distrez și să am mereu zâmbetul pe buze. În general mă consider o persoană veselă, matură și integru. Îmi place foarte mult să cunosc persoane noi și să interacționez cu ele deoarece cu cât mai multe persoane cunosc am să mă dezvolt cu cât mai mult în fiecare domeniu în care mă regăsesc.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bellic Roman
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Palade
  • Ore jucate pe server: 1000
  • De cat timp jucati pe server: Din Ianuarie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Am avut o zona de inactivitate, dar de când mi-am revenit acord între 4-8 ore zilnic, depinde de programul pe care îl am în ziua respectivă.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un singur Jail de 20 minute acordat acum foarte mult timp degeaba, am scos din greșeală în față la Fleeca pistolul cu Port Armă [SNS].
  • ID-ul din joc: 933
  • Averea detinuta in joc: Toată averea adunată cu mașini etc este undeva la 3 milioane [3.000.000$]
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ba din contra știu că am o reputație foarte bună.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut niciodată tangente cu membrii STAFF.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu în acest moment că și jucător cando persoană are nevoie oriunde, pe chat sau pe DISCORD încă mă ofer să îi ajut sau să le ofer sfaturi pe care le pot spune fără să creez alte probleme. Odată cu această chestie mă motivează și mai mult să fac asta. În trecut am mai fost Helper dar deoarece timpul din aceea perioada nu îmi mai permitea acest lucru am renunțat la funcție aproximativ 4-5 luni iar acum deoarece mi-am făcut timp doresc să revin iar.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Părerea mea este că un HELPER are datoria de a ajută playerii noi de pe server, să le arate sau să îi ghideze către regulament și spre discord. Un HELPER trebuie să ajute playerii în momentele în care au probleme minore sau mai mari, să le dea sfat-uri dacă nu știu anumite chestii. Tot așa un HELPER are în atribuție și tickete le, la care din multe din ele apar și conflicte așa că trebuie să îi calmeze și să le explice ce nu este în regrula și ce este. Helper-ul trebuie să fie mereu o persoană calmă și deschisă deoarece dacă deții funcția de Helper sau orice funcție de STAFF o să ai anumite momente negative.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, pot filma cu o rezoluție FullHD.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share