Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Zgarcica Cezar Valentin [ Cezzarone / ID: 10328 ]


Recommended Posts

  • Numele real:Guramulta Cezar
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Victoria, Jud Brasov
  • Cu ce va ocupati:Elev , Programare .
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da ,sunt de acord cu acest criteriu
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da .
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu unul ma consider  o persoana capabila si cu spirit de echipa sporit . Eu cred ca merit aceasta functie deoarece ma consider capabil si condier ca am capatat experientele necesare in tot timpul meu petrecut pe FiveM , in special pe serverul FplayT. In istoricul meu , prima functie pe care am dobandit o a fost pe un server de CS:GO fiind helper pe unul din cele mai mari servere . Serverul era unul de oldcs ( cu mape de 1.6 ) . De acolo a inceput toata buna vointa mea de ajuta persoanele in diferite situatii. Am reusit insa sa ajung pe acel server pana la administrator , unde a trebuit sa ma opresc deoarece am avut probleme cu PC-ul . Intr-o perioada de aproximativ 3 ani de cand am intrat prima oara pe FiveM, consider ca mi am format o gandire corecta si un rationament corect in majoritatea situatilor si ma simt capabil de a soultiona toate probleme posibile intalnite la un ticket pe joc, cat si pe discord. Insa , daca nu resuesc si nu ma descurc voi cere ajutorul unui superior , iar data viitoare nu voi repeta greseala produsa de mine .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cezar, am varsta de  16 ani , 1.83m si sunt elev in clasa IX , pe profilul Mate-Info intensiv engleza in Victoria Judetul Brasov.Pot spune despre mine ca sunt o persoana care inca de la varsta de 11 ani a fost pasionata de Gaming si de tot ce inseamna IT  ( programare , si hardware  ) , aceasta pasiune a aparut de la fratele meu mai mare care are frumoasa varsta  de 26 de ani si care mi a oferit motivatia de a imi urma visele si de a incerca sa excelez mereu indiferent cat de dura poate fi o situatie, sau fara a imi pasa de ce critica/judeca cei din jur si sa ma bazez pe ceea ce imi doresc.  Sunt  o persoana calma in majoritatea situatiilor si o persoana foarte sociabila. Imi place sa ajut persoane si sa cunosc persoane noi cu personalitati diferite cu care am ocazia sa invat lucruri noi , deoarece mereu indiferent de varsta tot vom invata lucruri noi .Mereu am mers pe ideea ca , intr-o cearta / situatie mai complicata trebuie sa incerc sa rezolv mereu cu vorbe si civilizat. Imi pastrez rabdarea pentru a solutiona o problema / target fara a aparea probleme dupa , Daca imi setez un target , nu ma las pana nu il termin . Sunt genul care prefera sa recunoasca o greseala indiferent cat de grava poate sa fie ,deoarece cand recunosti o greseala produsa de tine , automat esti iertat pe jumatate  . In timpul liber imi place sa ies pe afara cu bicicleta . De cand eram mic am fost pasionat de motoare si insfarsit la varsta de 16 ani am oportunitatea de a practica si termina scoala de soferi pentru motor si a sustine examenul moto pentru sub-categoria A1 , adica de a mi urma visul.  In viitor doresc sa ajung Programator ca fratele meu ( Software Developer ) insa  mereu incerc sa gasesc un balans in activitatile mele si sa ma axez pe toate lucrurile care imi vor face viitorul mai frumos pe partea financiara , cat si pe partea ce consta de relatii , prietenii, vise si pasiuni. Totodata consider ca , o calitate buna pe care o am este capabilitatea de a comunica calm fara a ma enerva si de a  vorbii natural , adica sa nu incerc sa par arogant / sa dau aere de superioritate.Daca intr-o stituatie am dreptate ,insa cel cu care comunic este de o alta parere fata de adevar, prezint dovezi , daca nu las de la mine .Totodata mai pot spune ca sunt o persoana educata cu cei 7 ani de acasa care mi au fost oferiti de catre parintii mei , ei sunt cei care m-au invatat sa fiu politicos indiferent de varsta celui cu care port o conversatie.Cand persoanele din jurul meu incearca sa ma injoseasca si sa ma faca sa renunt la un lucru pe care poate nu am reusit sa il indeplinesc , le arat indiferenta si imi indeplinesc targetul si le dovedesc ca am putut sa o fac . Mereu am fost o persoana perfectionista care a vrut sa isi indeplineasca mereu visele perfect fara a gresii , insa nimeni nu este perfect. In timpul liber ma mai ocup cu programarea in ceea ce consta Web Developing si BOT Developing ( boti pe discord ) .  Pasiunea mea pentru programare a venit de cand stateam langa fratele meu si il vedeam cum exersa pentru a isi indeplinii visul , eram atent la fiecare detaliu pana cand intr-o zi am inceput cu ajutorul lui sa scriu programe basic . In momentul de fata am ajuns sa cunosc limbajul HTML  , JS , si CSS aproape la perfectie , incerc sa le perfectionez pe zi ce trece. Acum un an a inceput si partea cu vandutul de site-uri web si BOTI . La producerea programelor in Python au aparut mici dificultati deoarece python este un libmaj greu , insa cu ambitia si ajutorul fratelui meu in varsta de 26 de ani am reusit sa imi ating niste targeturi 85% , la care inca lucrez. Eu doresc sa imi indeplinesc visul pe care fratele meu a reusit , adica de a devenii software developer .Totodata alta pasiune de a mea a fost sa invat limba engleza. Prima carte citita a fost la 4 ani si a fost in limba engleza . In momentul in care eu mi am dat drumul la gura si am inceput sa citesc a fost intr-o carte de engleza. Am reusit in aproximativ 10 ani sa perfectionez engleza obtinand calificativul C1 la nivel Gimnazial.Alte hobby-uri ale mele mai sunt : Actiuni legate de partea Hardware,  ador sa repar / sa construiesc /  sa curat calculatoare, console, laptopuri . De multe ori pentru prieteni apropiati nu cer nici macar cel mai mic banut , deoarece cand faci un lucru , o actiune din pasiune, automat banii nu mai au nici o valoare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Zgarcica Cezar Valentin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Cezzarone
  • Ore jucate pe server:1120
  • De cat timp jucati pe server:aproximativ 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi:aproximativ 4-8 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server:doua warnuri .
  • ID-ul din joc:10328
  • Averea detinuta in joc:VIP Diamond ( 10 luni ) , aproximativ 5 masini vip + pachet tesla + avere in bani IC si obiecte aproximativ 3.2 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, consider ca mi am cladit o reputatie buna pe server.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu , nu am avut .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Parerea mea este ca staff-ul in momentul de fata este pus la punct bine si organizat in asa fel incat se pot ocupa de toate problemele.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Rolul unui Helper este de a solutiona tickete pe joc cat si pe discord  ,si de a aduce linistea pe server prin solutionarea problemelor de orice tip. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da , pot filma si cu OBS si cu instant replay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da, sunt de acord  cu acest lucru.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share