Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Denisa Delcorio [ Denisa / ID: 6477 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Radu Denisa
  • Varsta reala: 16 ani 
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Sunt eleva in clasa a 10 a , in timpul liber lucrez la un salon de Hair-Styling iar pasiunea mea este gaming-ul de la o varsta frageda.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut foarte mult persoane si ma consider capabila de a face asta,eu avand mereu roleplay-uri complexe si dedicandu-ma foarte mult in tot ceea ce fac pentru a ajunge unde imi doresc pentru ca am un potential foarte ridicat iar standardele mele sunt ridicate,am multa experienta pe server si am interactionat cu tot felul de jucatori.
    Inca un motiv ar fi acela ca vreau sa imi dedic tot liberul posibil server-ului pentru a face performanta si pentru ajutarea comunitatii  
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana sociabila,altruista,acord atentie multa lucrurilor mici,invat rapid,am incredere in mine si stiu ce imi doresc .
    Sunt foarte organizata si dau dovada de perseverenta in orice domeniu in care ma aflu.
    Tot timpul pe care il am liber il petrec jucandu-ma deoarece acest lucru ma relaxeaza si distreaza,ma face sa ma simt bine .



     

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Delcorio Denisa
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Denisa Nicole
  • Ore jucate pe server: 1000
  • De cat timp jucati pe server: 9 februarie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In principiu peste 6 ore pe zi cand sunt foarte ocupata,orele pot creste pana la +12 ore jucate in timpul liber
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 de coruptie si 1 de cop-fear de acum 1 an.
    unul de coruptie,l-am luat pentru m-am dus la peste ca medic iar unul pentru ca am facut parte dintr-un roleplay in care nu am sunat la politie cand trebuia sa sun,iar cel de cop-fear a fost pentru ca m-au injurat si le-am raspuns la fel.
  • ID-ul din joc: 6477
  • Averea detinuta in joc: 500.000 + alte bunuri materiale in valoare de aproximativ 2,5 mil. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie? Cred ca dispun de o capacitate excelenta de a trata jucatorii diplomatic si de a comunica adaptat fiecarui tip de personalitate.
    Eu muncind la un salon reusesc sa ma pliez pe cerintele celor mai dificili clienti lucru care da dovada ca pot intelege ceea ce o persoana isi doreste foarte usor pentru ca ma pun in situatia oamenilor pe care ii ajut iar asta ma face sa fiu diferita prin modul de intelegere.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Din punctul meu de vedere un helper ajuta in rezolvarea problemelor intampinate pe server cat si pe aplicatia Discord.
    Acestia raporteaza bug-urile,cat si linistesc conflictele aparute in urma ticketelor, indruma un jucator nou pe server si are  grija sa nu incalce regulamentul,stergerea masinilor abandonate si sanctionarea jucatorilor care incalca regulamentul serverului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share