Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Marinescu Daniel-Adrian [ Boabă / ID : 51743 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Marinescu Daniel-Adrian      
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Imi place sa ii ajut pe cei din jur,sunt o persoana calma,ascult ambele parti ale povestii inainte de a imi forma o opinie, nu suport nedreptatea si sunt destul de activ pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma , rationala, imi place sa ii ajut pe cei din jur, sunt student in anul 3 la Fizica Medicala si anul 1 la Medicina, sunt pasionat de muzica, video si jocuri, petrec destul de mult timp in fata calculatorului. Invat repede si imi dau interesul, incercand mereu sa gestionez situatiile cat mai bine posibil. Desi joc pe server doar de pe 1 aprilie( nu am mai jucat pe alte servere pana acum), m-am indragostit de idea de roleplay si de orasul nostru.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dănuț Boabă
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Boabă
  • Ore jucate pe server: 651
  • De cat timp jucati pe server: Am intrat pe server pentru prima oara pe data de 01.04.2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in medie 6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban 7 zile cu drept de plata ( achitat ) pentru cop fear masiv, cand aveam in jur de 200-250 ore si nu aveam deloc experienta cu diicot-ul, din pacate.
  • ID-ul din joc: 51743
  • Averea detinuta in joc: Pachete VIP : Chiron, Tesla, Urus, VIP Emerald, aprox. 700k , cateva masini si alte maruntisuri.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: as acorda o mare parte a timpului pe care il petrec “random” pe server activitatii de staff, in loc sa stau degeaba intr-o parcare, as prefera sa iau tickete si sa rezolv diverse probleme.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul se ocupa cu rezolvarea problemelor aparute pe server, fie ca e vorba de un simplu DV, fie ca e vorba de un fail masiv sau o situatie dificila. Helperul trebuie sa fie devotat activitatii sale , sa fie corect si sa se dedice activitatii de admin.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, folosesc StreamLabs OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share