Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Iavorski Dimitri [ Dimitr1 / ID: 18557 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cazac Dumitrel
  • Varsta reala:23
  • Orasul unde traiti: Piatra Neamt
  • Cu ce va ocupati: Agent de politie
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece am o experienta vasta, avand petrecute peste 1100 de ore in decursul a un an si 3 luni de cand sunt pe acest server. Totodata, socotesc faptul ca ma aflu in toate deplinatatile mentale pentru a face aceasta treaba, considerandu-ma o persoana capabila.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Dumitrel si sunt de profesie agent de politie, iar in timpul liber imi place sa ma joc jocuri video, in special fivem pe serverul vostru, acest lucru ma relaxeaza, ma ajuta sa ma destresez si sa ies din cotidianul pe care il am inviata reala, pe server facand roleplay de mafiot. Sunt o persoana rezonabila caruia ii place sa faca lumea din jurul meu sa se simta bine, sa rada si sa se distreze. Totodata imi place sa ajut persoanele, sunt o fire responsabila si rezonabila, imi place sa ma fac placut de catre toata lumea, tocmai de aceea nu am avut nici o altercatie cu cineva pe server. Toate lucrurile acestea ma fac sa cred ca sunt un candidat bun pentru postul de helper.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dimitri Iavorski
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): TitiMacel
  • Ore jucate pe server: 1100+
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ din perioada 03.2021 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: O medie de 6-7 ore pe zi, de cele mai multe ori incepandu-mi activitatea de dimineata de la ora 08 ( inca un motiv pentru care consider ca sunt un canditat bun pentru aceasta functie, pentru ca dimineata la cele ore, nu sunt on foarte mult personal din staff, dar tot sunt tickete), faptul ca am un program de lucru destul de flexibil (12/24, 12/48) imi ofera disponibilitatea de a fi destul de prezent pe server
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn 
  • ID-ul din joc: 18557
  • Averea detinuta in joc: Bani plus o masina mai scumpa, ~7.000.000 $
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar din contra, ma stiu cu o reputatie foarte buna
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu stiu daca as face ceva diferit, staff-ul de pe server isi face treaba foarte bine, nu consider ca sunt parti negative ce trebuiesc imbunatatite sau schimbate, in schimb m-as concentra si as incerca sa fac aceasta munca cu cel mai mult profesionalism posibil pe care pot sa il dau din mine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Inca din insemnatatea numelui, in mod succint, aceasta persoana se ocupa cu raspunderea intrebarilor playerilor noi, dar si mai vechi, solutionarea ticketelor, a problemelor sau nelamuririlor ce apar in diferite roleplayuri, in urma verificarii celor spuse de catre participantii la ticket si/sau prezenta unei dovezi video, decide in mod obiectiv solutionarea problemei sau a nelamuririlor. Curatarea hartii de masinile abandonate prin atributul dVeh.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by Dimitr1
Link to comment
Share on other sites

  • Dimitr1 changed the title to [HELPER] Iavorski Dimitri [ Dimitr1 / ID: 18557 ]
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share