Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Bahoi Cosmin [Cosmin / ID: 27739 ]


Recommended Posts

 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Număr real: Ionut Cosmin
  • V arsta reala: 16
  • O rasul unde traiti: Germania / Nienburg Weser
  • C u ce va ocupati: Elev
  • S unteti de acord ca trebuie sa sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord 
  • C unulasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • D e ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa rezolv problemele playerilor de pe server cat si sa ajut playeri noi intrati pe comunitate
  • D escrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Cosmin si sunt pasionat de gaming. In timpul liber imi place sa ma joc fiveM dar si alte jocuri. Sunt o persoana deschisa , prietenoasa si pot zice ca sunt o persoana saritoare in orice tip de problema .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Bahoi Cosmin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cosmin
  • O re jucate pe server: 730
  • D e cat timp jucati pe server: 1 an de zile 
  • C at timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore , depinde de timpul pe care il am 
  • S anctiuni anterioare pe server: Un ban pentru coruptie
  • I D-ul din joc: 27739
  • A verea detinuta in joc: La momentul actual 100k + niste arme + cateva masini
  • V a stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • A ti-ai avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • C e ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie m-as ocupa in primul rand de problemele intalnite de jucatori in timpul ticketelor cat si de ajutatul playerilor noi de pe server.
  • C u ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un helper se ocupa de ticketele/problemele/nelamuririle playerilor de pe server cat si de indrumarea lor spre un RolePlay mai de calitate.
  • A veți posibil de a filma în situații în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • E ști de acord ca orice minciuna/informație eronata din această aplicație sa fie pedepsită cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share