Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexandru Dima [BeastNight🎭 / ID:645]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru
  • Varsta reala: luna viitoare fac 22
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca as merita aceasta sansa la functia de helper deoarece sunt o persoana veche pe comunitate, cu o vechime in toate factiunile si experienta in tot ceea ce priveste serverul, pot oferii suport exact si concret in legatura cu toate intrebarile care se pot pune la ora actuala si consider ca acesta este una din lucrurile importante legate de motivul pentru care consider ca as merita o sansa la functia de helper.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Alexandru, am aproape 22 de ani si sunt student la Bucuresti. Sunt o persoana careia ii place sa se bucure de viata, careia ii place sa fie inconjurata de prieteni si de persoane de la care am sa invat si la randul meu sa ofer ceva pentru treaba asta, sunt o persoana careia ii place sa calatoreasca si sa descopere diferite chestii noi. O calitate pe care as avea-o este punctualitatea de care dau dovada atunci cand este nevoie, iar o alta calitate as putea spune ca este seriozitatea de care dau dovada atunci cand imi propun ceva si cand fac o promisiune. Pot spune ca am si defecte, dar principalul este ca sunt o persoana foarte sincera, care spune ceea ce gandeste si nu tine cont de ceea ce s-ar intampla in viitorul apropiat, ceea ce incerc destul de mult sa o schimb la mine, dar cu timpul se vor rezolva toate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexandru Dima
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): BeastNight🎭
  • Ore jucate pe server: 2510
  • De cat timp jucati pe server: de aproape 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de timpul pe care il am liber, in jur de 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut ban-uri de suferinte, dar sunt de aproape 1 an vechime de la acele sanctiuni
  • ID-ul din joc: 645
  • Averea detinuta in joc: peste 20 milioane, nu mai stiu exact.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Da, dar am incercat pe cat mi-a stat in putinta sa incerc sa mi-o indrept si sper ca oarecum din comportamentul si activitatea mea pe server si chiar contributia mea pe server (in a incerca de a invata playerii la RolePlay) sa imi mai fii indreptat reputatia pe comunitate.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Inafara de acea situatie de acum un an si jumatate nu, nu am mai avut nimic cu niciun membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fi mai activ pe server si sa ofer mai mult ajutor playerilor noi atunci cand au nelamuriri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa cu ajutartul playerii noi cu nelamuriri si cu incercarea de a rezolva situatiile de roleplay in care se fac tickete, si actionarea in mod corespunzator atunci cand se face o greseala care afecteaza un roleplay. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share