Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Florian Pian [ Zarky / ID: 19634 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ionita Dan
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie pentru ca am o experienta maricica pe server si ma joc destul de mult ,in special acest joc si pe acest server,chiar daca am o sanctiune pe server,nu consider ca ma impiedica cu ceva,eu sunt de parere ca sanctiunile te invata ceva ,eu cel putin am invatat din sanctiune,sunt de parere ca vorba buna exista si ii ajuta pe multi sa inteleaga cnad gresesc,eu cel putin fac lucrurile diferit,pun foarte mult accent pe vorba buna decat pe o sanctiune din care probabil multi nu inteleg nimic.Desigur,sanctiunile sunt bine meritate pentru persoanele care au un comportament neadecvat si sunt toxice. Sunt o persoana cu foarte multa rabdare, toleranta si pot sa ascult probleme persoanelor cat este nevoie si sa ajungem la o intelegere sau o rezolvare daca pot ajuta la problema acestuia.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salutare,sunt Dan, denumit si Zarky pe mediul online,imi place sa imi petrec timpul cu prietenii si sa ma joc alaturi de ei,sunt o persoana care munceste si pun suflet cand vrea sa am ceva si ma dedic destul de mult in tot ce fac ,imi place foarte mult sa ajut lumea,chiar daca nu am functia de helper am mai ajutat incepatori si pe Chatul din Joc si pe Discord.
    Sunt o persoana asumata si imi asum de fiecare data cand gresesc si imi place sa merg pana in panzele albe sa arat adevarul cand sunt acuzat de ceva si eu stiu sigur ca nu am gresit cu nimic. Sunt un om cu un caracter bun, un limbaj adecvat si cu o rabdare pe care in zilele de astazi un om nu prea o are.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Florian Pian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Zarky
  • Ore jucate pe server: 1219 ( In momentul aplicarii )
  • De cat timp jucati pe server: Din luna august 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4/5 ore in unele zile din saptaman sau chiar mai mult, 6/7+ in weekend.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate am un ban de 14 zile pe motivul "Vorbit ic mort pe /d" dintr-o neatentie la o ora tarzie unde n-am constatat greseala si am fost sanctionat.
  • ID-ul din joc: 19634
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 4,200,000$ in banca, un lant among-us de 2,500,000$ , un m5 clasa VIP , honda africat , sxf450 , audi r8 , bmw s1000rr , X5M , mercedes 300D , ram 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU, n-am probleme cu nimeni.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Eu stiu ca sunt in relatii cu acestia.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Personal, putem incepe prin impartirea lucrurilor, de la rezolvatul ticketelor pe joc pana la ajutorul oferit pe chat jucatorilor si rezolvarea ticketelor pe discord + nelamuriri pe chatul de pe discord si verificarea acestuia constant, verificarea masinilor abandonate si stergerea lor pentru a diminua lag-ul. Prezenta mea seara cand numarul ticketelor( atunci sunt in mare parte pe server ) depaseste persoanele din staff si limbajul cat mai amabil si tonul pe care vorbesc cu jucatorii.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are obligatia de a ajuta fiecare jucator in parte cu probleme acestuia si ajungerea la o rezolvare sau a-l face pe acesta sa inteleaga problema sau lipsa de cunostinta a acestuia. Helper-ul trebuie sa ajute fiecare jucator pentru intelegerea termenului de ROLEPLAY ADVANCED .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA ( Obs / Instant replay AMD )
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share