Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cezar Islam [ Cezar / ID: 4810 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Islam Cezar
  • Varsta reala: 18 ani
  • Orasul unde traiti: Baia Mare
  • Cu ce va ocupati: Student 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece sunt o fire calma si matura, nu iau decizii la nervi si imi place sa fac o atmosfera placuta in jurul meu. Imi place sa ajut oamenii, sa ii indrum din aceasta cauza imi si doresc functia de Helper pe aceasta comunitate. Am o experienta destul de mare pe FiveM (~2000+), si consider ca acest lucru m-ar ajuta sa gasesc buguri sau sa ajut jucatorii noi de fivem cu lucrurile elementare. Sunt ingaduitor, am o fire mai calda, asa ca daca un player a inteles fapta pe care a facut-o, iar aceasta nu este una extrem de grava, si prin comportamentul lui reiese ca nu o v-a mai repeta, pot trece cu vederea respectiva fapta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Buna, numele meu este Cezar, am 18 ani si unul dintre hobby-urile mele este jucatul pe calcultor. Petrec peste 80% din activitatea mea pe calculator pe FiveM, mai precis pe server-ul FPlayT. Sunt o fire calma, rabdatoare si imi place nespus de mult sa ajut oamenii, cu sau fara experienta pe acest joc. Cunosc foarte bine atat regulamentul basic al FiveM-ului, cat si al server-ului FPlayT, iar acest lucru cred eu ca ar fi un mare plus. Nu imi plac oamenii care mint, oamenii falsi si cei care nu isi asum fapta pe care o fac. Sunt prientenos si amabil, iar referitor la activitatea mea IC a jocului, sunt deschis mereu la noi RolePlay-uri. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cezar Ardelean
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): cezar.fenomen
  • Ore jucate pe server: 1150+
  • De cat timp jucati pe server: Din septembrie 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Aproximativ 4-5 ore pe zi in timpul saptamanii, iar in weekend mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu
  • ID-ul din joc: 4810
  • Averea detinuta in joc: ~ 1.000.000 + elicopter + diferita vehicule (cayo, vip, etc...)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, mereu am incercat sa fac un roleplay de calitate, si sa nu stanjenesc dispozitia celorlalti jucatori.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mereu am respectat membrii staff, deoarece mereu am avut ceva de invatat de la ei, si o sa am in continuare.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand, automat activitatea si implicarea mea pe server ar creste. Un plus ar fi faptul ca programul meu imi permite sa stau si noaptea, asa ca ticketele pe timp de noapte nu ar fi o problema pentru mine. In al doilea rand, as fi mult mai "saritor" sa ajut oamenii si sa ii indrum cu ajutorul functiilor pe care le primesc la acest grad. Jucatorii comunitatii trebuie ajutati, atat pe joc cat si pe discord, asa ca as sta mult mai mult pe discord la sectiunea 'tickete' ca sa ajut oamenii cu ticketele pe discord. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper trebuie sa ajute playerii, sa ii supravecheze, si sa ii indrume la un RolePlay cat mai frumos si mai corect din punct de vedere a regulamentului. Acesta trebuie sa fie impartial, indiferent de prietenii/cunostinte/etc.. Pe langa activitatea sa, ca membru staff, atat pe discord cat si pe joc, acesta trebuie corecteze RolePlay-uri, sa-i faca pe ceilalti participanti la RolePlay sa inteleaga ce nu au facut corect, sau ce trebuie sa faca ca un RolePlay sa decurga asa cum trebuie. Ca orice membru staff, un Helper, trebuie sa fie un exemplu pentru ceilalti jucatori. Acesta, pe langa tickete trebuie sa faca si un RolePlay adecvat, si frumos, fara fail-uri si alte fapte care se abat de la regulament.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Edited by cezar.fenomen
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share