Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Ozman Asan [16589]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Ozman
  • 1.2 Prenume: Asan
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1.80
  • 1.6 Greutate: 75 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Momentan nu detin o locuinta.
  • 1.9 Număr de telefon: 782-3532

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da , sunt.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu sufar de nici o boala.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da , am primit mai multe amenzi pentru viteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da,de doua ori
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: DA
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Stiu si Engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Medici acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Posta romana,Cargus,Sofer avansat pe autobuz,petrolist,

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): As dori sa ma alatur acestui departament pentru a putea ajuta la combaterea criminalitatii si a transporturilor de substante ilegale si marfuri de contrabanda , sunt un om agil si stiu cum sa actionez in situatii dificile , de asemenea stiu sa ma coordonez foarte bine si sunt disciplinat foarte bine. Voi rezista in situatiile de sub presiune si sunt constient ca imi pot risca viata facand acest lucru.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ma pot descurca in orice fel de situatie , fie jafuri armate , focuri de arma cat si lupta corp la corp. Sunt un om prietenos si linistit , nu ma iau la cearta cu nimeni fara rost si incerc sa ma inteleg cat mai bine si am respect pentru toata lumea , indiferent daca este un om de pe strada sau un criminal. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Sebi
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 17 ani
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Constanta
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Ma joc GTA V de mai bine de 5 ani 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :  Ma joc cam de un an
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : 900
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 16589
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da , l-am citit.
  • 5.14 Alte informații : Nu prea
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                                                                 DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                                                                                      CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                                                                      
RESPINS!
                                                                                                                                                    (... nu ai varsta necesara  )
                     DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
28/05/2022                                                                                                                                                                                                      SUB-COMISAR Nea Gabi

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Hataruku said:

                                                                                                                DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                                                                 DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                                                                                      CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                                                                      
RESPINS!
                                                                                                                                                    (... nu ai varsta necesara  )
                     DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
28/05/2022                                                                                                                                                                                                      SUB-COMISAR Nea Gabi

nu va suparati domnule nea gabi dar am 17 ani si minimul este de 16

Link to comment
Share on other sites

pai cum se face ca ai mintit si ai fost dat afara ca n ai 16 ani , dupa ai pus la medici ca ai 15 , acum iar ca ai 16 si dupa vii cu pretentia sa te accept pe baza varstei pe care ai pus o in trecut la politie ? nici tu nu stii cati ani ai . 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Nea Gabi said:

pai cum se face ca ai mintit si ai fost dat afara ca n ai 16 ani , dupa ai pus la medici ca ai 15 , acum iar ca ai 16 si dupa vii cu pretentia sa te accept pe baza varstei pe care ai pus o in trecut la politie ? nici tu nu stii cati ani ai . 

pai am pus 16 in politie si la medici am pus din greseala 15 in loc de 16 si nu stiam cum sa editez si nu am fost dat afara

 

 

Edited by SebiBalcan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share