Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Huero Andreea [ Andreea6824 / ID: 6824]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

  •  

  • Numele real: Garbaciuc Andreea
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Eleva
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da,sunt de acord ca trebuie sa lasa prieteniile deoparte si sa actionez corect in orice situatie!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place foarte mult sa ajut persoanele noi si cele care au nevoie de ajutor si ca vreau sa ajut aceasta comunitate pentru ca am o experienta destul de mare in acest oras si ma descurc in orice situatie critica.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Buna, ma numesc Andreea si am 17 ani si sunt la liceu ,sunt o persoana foarte muncitoare si de incredere si rabdatoare si ascultatore si imi place foarte mult sa ma joc fivem si nu fac diferente intre oameni, sunt o persoana corecta!
  •  
  • Informatii de pe joc:

     

  • Numele din joc (Buletin): Huero Andreea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andreeaᶻᵉʳᵒ
  • Ore jucate pe server: 2167
  • De cat timp jucati pe server: 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nup
  • ID-ul din joc: 6824
  • Averea detinuta in joc: Averea mea este de 12 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, pentru am incercat de fiecare data sa lasa loc de buna ziua mereu pe unde mergeam.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu am avut
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Difereanta ar fi ca as putea sa ajut orasul mult mai usor si oameni care au nevoie de ajutor. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu activitatea de a prelua tickete si sa le rezolve si in acelasi timp sa aibe un comportament adecvat fata de player si sa administreze chat ul ooc .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da am posibilitatea
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share