Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Cosmin Avuvu[ Avu / ID: 3420 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Cosmin
Varsta reala:18
Orasul unde traiti:Iasi
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie pentru ca sunt o persoana organizata cu o implicare mare in ceea ce fac.
 Eu consider ca sunt o persoana destul de matura intrucat stiu sa faca diferenta intre un moment de seriozitate si o caterinca. Un plus de al meu este ca sunt o persoana corecta care apreciaza sinceritatea omului,
 lucruri care m-ar ajuta in aceasta functie.Petrec destul de mult timp pe server si imi doresc atat eficienta cat si rezolvarea problemelor cat mai corecta,
 pe langa asta dispun si de o rabdare care consider eu ca ma va ajuta in fiecare ticket, fie cu informatiile necesare pentru un inceput cat mai corect a-l celor noi intrati pe server,
 dar si pentru playerii existenti ai acestei comunitati.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o persoana simpla, imi place sa  imi petrec timpul afara cu prietenii mei dar si sa ma joc pe calculator jocuri cum ar fi FiveM,
 CS:GO etc. Sunt o persoana sociabila,calma,de incredere,o persoana pe care te poti baza,intelegatoare si sunt cababil de a lua decizii corecte in anumite situati.
 Imi place foarte mult sa fac o catrinca frumoasa sa fac oamenii din jurul meu sa se simta bine,de asemenea am simtul umorului foarte bine dezvoltat.
 Pentru mine respect-ul este pe primul loc,spun asta pentru ca eu acord acelasi respect si pentru un om de pozitie inalta dar si pentru un om de pozitie joasa,nu judec persoanele dupa aparente,si nu ma amestec unde nu imi este locul.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Cosmin Avuvu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Avu
Ore jucate pe server:1005 (in crestere)
De cat timp jucati pe server:Joc pe server-ul Fplayt de aproximativ 3 ani dar am avut si anumite pauze.
Cat timp acordati serverului pe zi:Pe zi minim ma joc intre 1-3 ore si maxim 12 ore(depinde de timp-ul pe care il am din ziua respectiva).
Sanctiuni anterioare pe server:Am pe cont un 1 warn pentru NF pe care mi l-am asumat.
ID-ul din joc:3420
Averea detinuta in joc:Submarin cel la 1 mil,RR-Phantom,MTL si inca 10 vehicule.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,tin sa cred ca am o reputatie chiar buna.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu pot sa spun ca voi putea sa fac ceva deosebit fata de restul din aceasta functie,doar prin implicarea mea se va cunoaste.
Pe parcurs adaptanduma voi incerca sa obtine niste idei diferite perntru aceasta comunitate.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea un helper se ocupa cu problemele tuturor persoanelor de pe server si indrumarea lor la o fluiditate mai mare in ceea ce fac ei pe server.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share