Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Aurica PumnDeFier N0SW4G/ID 3040


Recommended Posts

Numele real:Ichim George

Varsta reala:29

Orasul unde traiti:Campina

Cu ce va ocupati:Lacatus

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta funcție:Deoarece petrec destul de mult timp pe server,sunt un tip saritor si îmi place sa ajut lumea,si tind sa cred ca o mana de ajutor este tot timpul bine venita

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un tip de treaba,sociabil și cu simțul umorului,îmi plac tatuajele plimbările cu masina, si lenevitul

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin):Aurica PumnDeFier

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):N0SW4G 

Ore jucate pe server:1900

De cat timp jucati pe server:februarie 2021

Cat timp acordati serverului pe zi: între 4 și 10 ore

Sanctiuni anterioare pe server: 2 Warnuri care au fost sterse

ID-ul din joc:3040

Averea detinuta in joc:10 milioane +

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa ajut player cu sfaturi și suport moral, si as incerca sa ma împotrivesc playerilor de tip trolleri/Bombardier etc.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playeri cu sfaturi, ii îndruma către un RollPlay cât mai frumos, și explicarea greșelilor făcute de ei unde este cazul.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share