Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Jalisco Ionut [ xionutx/ ID:532 ]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Cimpoca Ionut
  • Varsta reala:16 ani
  • Orasul unde traiti:Locuiesc in Tecuci
  • Cu ce va ocupati:Sunt elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece de-a lungul timpului petrecut pe server am capatat multa experienta ,imi place sa ajut persoanele care au nevoie de ajutor,dedicandu-mi o mare parte din timp pe server si reusind sa fac fata oricarei situati.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut,ma numesc Ionut am 16 ani sunt elev la liceu, clasa a X a ,profilul mate-info-intensivInfo sunt pasionat de masini,calculatoare si jocuri,sunt o fire calma care incerca sa capete cat mai multa experienta pe orice parte,cunosc cat de cat limbajul c++ si doresc sa imi dezvolt cunostintele in limbajele de programare,sunt o fire altruista care de cate ori poate , ajuta pe oricine si incerca sa solutioneze orice problema.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Jalisco Ionut
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):xionutx
  • Ore jucate pe server:1893 de ore
  • De cat timp jucati pe server:de aproximativ 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi:4-6 ore  pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server:1 ban pentru coruptie(eram la inceput cand aveam aproximativ 200 de ore ,am spus pe un discord unde erau mai multe persoane ca o sa verific o informatie dar nu stiam ca acea informatie chiar se poate verifica),1 ban pentru meta-gaming(un prieten ma tot spama cu mesaje ic cu o locatie el fiind mort, eu nu stiam ,cand am ajuns la fata locului nu stiam ce sa intamplat si ca el era mort ,totul fiind ic),1 warn pentru meta(cand eram in politie am mers ca caut un suspect prin tufisuri si am intrat prin ele sa verific dar dupa am si pus tinta in tufisul prin care am fost si sa considert meta),unul pentru no-fear si unul pentru mixing recent (a fost un ticket ,iar dupa terminarea lui am facut o perchezitie unui detinut ,iar asta a fost considerat mixing) 
  • ID-ul din joc:532
  • Averea detinuta in joc:700k si avere in bunuri de aproximativ 500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Imi doresc sa obtin aceasta functie pentru a ajuta persoanele cu orice fel de problema/nelamurire si de ai indruma pe cei noi veniti pe server.Sunt un om foarte rabdator astfel incat pot sa rezolv orice fel de problema  cu persoanele recalcitrante sau agresive fara a reactiona la fel.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu preluarea de tickete , solutinarea lor cu un comportament mereu adecvat fata de player,administrarea chat-ului ooc si ajutorul acordat persoanelor noi venite pe server. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share