Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Daciana Ferrante [ ClumsyVixenTTV| 40696]


Recommended Posts

Aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Maria-Cristina Candea
  • Varsta reala: 24  de ani.
  • Orasul unde traiti: Moreni, Jud. Dambovita
  • Cu ce va ocupati: Technical Trainer
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da, il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma consider o persoana suficient de matura pentru aceasta functie, ma integrez foarte rapid intr-o comunitate si detin aptitudini de coaching si munca in echipa. Pe langa acest aspect am la dispozitie suficient timp liber pe care il pot dedica rolului administrativ de Helper si mi-ar face si o deosebita placere sa ajut jucatorii comunicatii FPLAYT.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Maria, am 24 de ani si locuiesc in Moreni, Jud. Dambovita. Am o personalitate deschisa si calda, imi place foarte mult sa ii ajut pe cei din jurul meu si sa le ofer atentia meritata. Imi place sa fiu corecta si nu suport minciuna, de aceea as privi orice situatie din punct de vedere obiectiv. Sunt o fire devotata, ambitioasa si insetata de cunoastere, prin urmare mi-am dedicat si foarte multi timp acestui server incercand sa invat regulamentul si obisnuindu-ma cu idea de roleplay, pe care ulterior am inceput sa o iubesc.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Daciana Ferrante
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Maria F.
  • Ore jucate pe server: 1414 la ora completarii acestei aplicatii.
  • De cat timp jucati pe server: De la jumatatea lunii Decembrie 2022.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu.
  • ID-ul din joc: 40696
  • Averea detinuta in joc: In jur de 4M investiti in bijuterii, masini, apartament & marfa de livrat. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, ba din contra, sunt prietena cu toata lumea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, in cazul in care am avut de lamurit lucruri, am incercat mereu sa aleg calea amiabila si am preferat sa mi se explice in cazul greselilor pentru a invata din acestea.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca pe cat posibil sa acord mai mult timp jucatorilor noi veniti pe acest server, sa le ofer sfaturi si informatii folositoare de inceput pentru o experienta si un roleplay cat mai palcut atat pentru ei, cat si pentru jucatorii mai vechi. Pe langa acest lucru, as incerca sa ofer acest ajutor si in momentele in care nu sunt foarte multi Helperi online.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In opinia mea, un Helper ar trebui sa mentina bunastarea jucatorilor si a serverului. Atributiile lor sunt diversificate: Raspund la tickete unde ofera ajutor spre rezolvarea problemei aparute, ofera indicatii si ajutor jucatorilor noi, verifica ca roleplay-urile sa fie corecte, ofera sprijin si administreaza chat-ul OOC de pe server s.a.m.d
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, OBS si Instant Replay.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord.
Edited by ClumsyVixenTTV
Link to comment
Share on other sites

  • ClumsyVixenTTV changed the title to [Helper] Daciana Ferrante [ ClumsyVixenTTV| 40696]

+rep , Este o persoana foarte activa si matura, personal consider ca ar fi potrivita pentru functie in primul rand maturitatii.O cunosc de ceva timp si pot sa zic ca ii pasa foarte multe de ce se intampla pe comunitate si are dorinta de a pastra un gameplay cat mai corect si placut pentru toata lumea, iar ce apreciez cel mai mult la ea e faptul ca nu face diferente intre persoane, adica oricine greseste, indiferent de prietenia lor, ia decizile corect.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share