Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dima Sierra-Cristiana [ Cristiana🧶 / ID: 14189 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristiana
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Studenta
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca am destul de multe ore incat sa pot spune ca am o experienta destul de mare pe server. Am fost in aproape toate factiunile de pe server destul de mult timp (in afara de medici, dar le stiu regulamentul), le cunosc regulamentele si as sti cum sa rezolv cam orice problema as intampina. Intotdeauna am incercat sa fac totul cat mai rp, si sa respect regulamentul. De-asta nici nu am avut sanctiuni pe server. Am multa rabdare si timp liber si imi place foarte mult sa ajut persoanele. De asemenea, consider ca pot analiza situatiile obiectiv. Mereu cand intalnesc playeri noi pe server incerc sa ii ajut si sa le raspund la intrebari, si sa le explic ce trebuie sa faca ca sa nu incalce regulamentul si sa faca totul cat mai rp.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Din punctul meu de vedere sunt o persoana matura si serioasa, imi place foarte mult sa comunic cu oamenii din jurul si mereu imi dau tot interesul in orice ma implic. Sunt extrem de calma si rabdatoare, si nu imi place deloc sa ma cert. Sunt studenta in anul 5 la medicina, si din experienta pe care am acumulat-o lucrand cu oamenii sunt de parere ca am capacitatea de a comunica si a explica oamenilor orice este nevoie. Nu ma enervez si nici nu imi pierd rabdarea, nici macar atunci cand cealalta persoana o face, sau devine agresiva. Consider ca toata lumea merita o sansa si ca din orice greseala este ceva de invatat.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dima Sierra-Cristiana
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Cristiana🧶 https://steamcommunity.com/profiles/76561199021795386/
  • Ore jucate pe server: 2000
  • De cat timp jucati pe server: De un an si 3 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul saptamanii pot sta 5-6 ore pe zi, iar in weekend pot sta mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am
  • ID-ul din joc: 14189
  • Averea detinuta in joc: Detin o avere de aproximativ 10 milioane. (cash, bijuterii si masini)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Eu mi-as dori sa fiu cat mai impartiala si rapida, sa imi dedic cat mai mult timp ticketelor si sa ajut cat de mult pot comunitatea. Imi doresc de foarte mult timp sa fiu membru staff, si as incerca sa ma axez cat mai mult pe tickete. De asemenea, as incerca sa explic cat mai bine greselile playerilor si nu doar sa ii sanctionez, pentru ca asa nu vor intelege nimic si vor continua sa greseasca.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand, membrii staff trebuie sa fie exemple pentru ceilalti jucatori din comunitate, pentru ca, intr-un fel sau altul, el este imaginea serverului. Helperii se ocupa cu rezolvarea diferitelor probleme si neclaritati, cu rezolvarea ticketelor. De asemenea, un helper ar trebui sa le explice greselile persoanelor care nu au respectat regulamentul pentru ca acea greseala sa nu se repete, si nu doar sa ii sanctioneze.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea de a filma.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
Link to comment
Share on other sites

+rep, recomand pentru aceasta functie ca fost membru staff deoarece chiar se potriveste tiparului cerut de echipa Staff FPlayT si are si o vechime respectabila pe server!

 

Link to comment
Share on other sites

Din postura unui fost membru Staff pe FPlayT consider că trebuie să îi oferim o șansă pentru că are suficient de multă experiență și a fost pusă în foarte multe situații de-alungul ultimului an, în care un player obișnuit nu este pus. Spor <3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share