Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Adrian Catalin[Gaboru/ID:20533]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Cioroiu Adrian Catalin.
Varsta reala:16 Ani.
Orasul unde traiti:Constanta.
Cu ce va ocupati:Sunt elev.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt capabil,stiu sa iau decizii bune si nu ma pot lasa influentat de nimeni,sunt o persoana care are bunul simt si stiu sa respect o persoana chiar daca ia nu ma respecta  pe mine.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Numele meu este Adrian am 16 ani si imi place sa ma duc la sala si sa citesc anumite carti,sunt un baiat amuzant cu simtul umorului care stie sa faca deosebirea dintre momentele in care nu necesita seriozitate si momentele in care iti trebuie seriozitate,visul meu este sa ajung Jandarm.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Adrian Gaboru.
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):AdrianCatalin.
Ore jucate pe server:745 de ore la completarea aplicatiei.
De cat timp jucati pe server:Ma joc pe acest server de aproximativ 7 luni.
Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore.
Sanctiuni anterioare pe server:Nu am nici-o sanctiune.
ID-ul din joc:20533
Averea detinuta in joc:2.200.000$,Yamaha Tmax,Mercedes-Benz 300D,Chevrolet Colorado,Dodge Challenger Srt,Honda Africat,Dacia 1310 Sport,Bmw S1000RR,Mercedes E63S Amg Brabus,Honda Bros,Harley-Davinson Softail,Remorca de Minereu+Tir.
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,sunt o persoana foarte calma care nu cauta cearta cu nimeni.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu,mereu respect ce zice un membru staff.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceasta functie,as face multe tickete,as incerca sa le explic oamenilor ca nu este bine ce au facut si sa nu ii sanctionez fara sa le explica ce au gresit.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu indrumarea playerilor,cu rezolvarea ticketelor cat si cu sanctionarea lor in momentele in care regulile sunt incalcate,dar se mai ocupa si cu mentinerea linistii pe server/discord.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da,pot filma cu obs.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da,sunt total de acord.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share