Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Constantin Cristian [moft / ID:29378]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristi
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana foarte calma care poate lua decizii corecte si in situatii mai putin placute, incerc ca de fiecare data sa duc toate problemele la bun sfarsit prin corectitudine si bun simt. De asemenea cunosc foarte bine regulile acestui server si am o activitate destul de mare.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cristi, am 17 ani, sunt elev in clasa a 10 a la Liceul Teoretic Decebal Constanta specializare mate-info, cu un plan de viitor bine pus la punct si cu vise marete. Sunt o fire serioasa,sociabila care mereu a urat minciuna si falsitatea oamenilor, sunt calm si pot rezolva problemele cu usurinta. De asemenea imi place sa stau langa oameni de la care am ce invata si mereu am mers pe principiul ca daca nu stiu ceva mai bine intreb sau cer ajutor decat sa iau hotarari de capul meu de care nu sunt asa sigur. Astfel gandirea si princiupiul pe care merg cu persoanele din jur este " respecta si vei fii respectat".

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Constantin Cristian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): moft
  • Ore jucate pe server: 1500
  • De cat timp jucati pe server: din august
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: un warn de no-fear si un ban de coruptie (tin sa precizez ca aceste sanctiuni au fost pana in 150 de ore cand am inceput sa ma joc pe acest server, deoarece este primul meu server de five m, de atunci nu am mai avut nici macar un avertisment verbal)
  • ID-ul din joc: 29378
  • Averea detinuta in joc: undeva la 2 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand m as dedica mai mult serverului, as fii foarte atent la rp ul meu cat si al celorlalti, voi avea un simt de raspundere mai mare, voi incerca sa ajut pleyerii cat mai mult posibil si sa ii ajut sa inteleaga anumite chestii, dar in acelas timp sa fiu cat se poate de corect cu ei. In al doilea rand o sa fiu cat se poate de atent la deciziile pe care le iau. Voi lasa prieteniile deoparte si voi fii cat se poate de corect cu toata lumea si voi incerca din rasputeri sa le explic ce nu au facut corect sau ce ar fii trebuit sa faca in anumite cazuri.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cele mai importante atributii ale unui helper sunt corectitudinea si transparenta, un helper trebuie sa fie transparent in orice decizie pe care o ia indiferent de cunostinte sau prietenii si sa ia masuri cat mai corecte . De asemenea un helper se mai ocupa cu sustinerea si ajutorarea, explicarea neclaritatilor si rezolvarea problemelor care se considera sau duc catre un fail-rp, folosirea d-veh ului,si raspunderea la neclaritatile playerilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share