Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexander William [ ZeuSs/ ID: 4296]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Alexandru.
  • Varsta reala: Am varsta de 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Traiesc in Bacau.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la liceu.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut oamenii noi de pe server cu diferite informatii si sa-i ajut cand nu stiu ce sa faca, pe langa asta sa pot ajuta sa se faca un roleplay cat mai frumos fara fail-uri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Cum am zis si mai sus, ma numesc Alex, am 17 ani si sunt din Bacau, ma joc fivem de aproape 2 ani si practic modul de joc "RolePlay" de aproape 5 ani, sunt un tip rabdator si intelegator, imi place sa ajut lumea, respect lumea din jurul meu indiferent de sex/varsta/rasa/etc. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ma numesc Alexander William!
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ZeuSs
  • Ore jucate pe server: Am 1300 de ore jucate in acest moment.
  • De cat timp jucati pe server: De 1 an, prima mea interactie cu serverul a fost in mai 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde, pot acorda 6 ore pe zi sau chiar mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Prin iunie am primit un ban "[ID:4296 ] / [Motiv:Olympic Swim + Metagaming ] / [Nr. Zile:5 ]" de atunci nu am mai primit un ban pentru non-rp doar unul permanent de plictiseala, eram pe cladire in parcare grove si am intrat in dev tool din pura curiozitate sa vad ce e acolo.
  • ID-ul din joc: 4296
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ cu tot cu masini si iteme vine 1.200.000$
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, imi place sa imi fac o reputatie buna si sa arat lumii ca sunt o persoana buna si de cuvant.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta lumea cu raspunsuri la diferite intrebari si la un roleplay cat mai de calitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutorarea playerilor noi de pe server, rezolvarea ticketelor si sanctionarea corecta daca este cazul si cu stergerea masinilor abandonate pentru a nu cauza lag oamenilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share