Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Laurentiu Ciocan [ ๐Ÿ†„๐Ÿ†๐Ÿ†‚๐Ÿ†„ / ID: 31710 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

ย 

  • Numele real: Andrei Petca
  • Varsta reala: 22
  • Orasul unde traiti: Stuttgart (Germania)
  • Cu ce va ocupati: Inginer mecatronica/automatizari
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:ย  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Fac parte de aproape un an din comunitatea asta si vreau sa contribui cu mai mult decat pana acum, la buna functionare si dezvoltarea proiectului FplayT. De ceva timp nu prea mai farmez pe server si as dispune de timp pentru a ma ocupa de problemele jucatorilor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):ย  Ma numesc Andrei, prietenii imi spun Ursu, implinesc 23 de ani luna viitoare, sunt casatorit de un an, si locuiesc de 7 ani in Germania. Sunt pasionat de masini, iar in mare parte din timpul meu liber joc fivem. Sunt un tip calm, nu mi plac discutiile fara rost care nu sunt productive in nici un fel si nu imi consum timpul si energia pe certuri, in special in mediul online.

ย 

Informatii de pe joc:

ย 

  • Numele din joc (Buletin): Laurentiu Ciocan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ย ๐Ÿ†„๐Ÿ†๐Ÿ†‚๐Ÿ†„
  • Ore jucate pe server: 1330
  • De cat timp jucati pe server: Aproximativ un an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 2 si 15+ in functie de cum lucrez
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban 3 zile (no fear)
  • ID-ul din joc: 31710
  • Averea detinuta in joc: VIP Emerald ( de aprox 1 an), Pachet Tesla, Apartament 2 camere Residence, Valoare Obiecte, Masini, Cash, in jur de 10M
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As face tot posibilul sa ridicam nivelul la care se face rp pe server, prin educarea jucatorilor.ย 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperul trebuie sa fie capabil sa inteleaga problemele jucatorilor sa si le rezolve direct sau indirect, in functie de ce mijloace dispune. Trebuie sa fie stapan pe tot ce tine de informatii legate de server, regulament si modul lui de aplicare, in asa fel incat sa fie capabil sa ofere raspunsuri pertinente intrebarilor puse de catre jucatori. Trebuie sa se poata detasa emotional de tot ce inseamna joc, si sa nu ia absolut nimic personal, asta pentru a putea lua decizii cat mai obiective si corecte.
  • Aveศ›i posibilitatea de a filma รฎn situaศ›iile รฎn care este nevoie de ฤƒsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Eศ™ti de acord ca orice minciuna/informaศ›ie eronata din aceasta aplicaศ›ie sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share