Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Briliantu Don| ROYAL[ 21963 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Emil
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Sibiu
Cu ce va ocupati: lucrez la un restaorant
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): pentru,ca vreau sa ma implic pe acest sv cu ajutorul/porblemelor perosanelor/sv.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): salut numele meu este Emil Provin Din Judetul sibiu,lucrez la un restaornat,si imi place sa imi fac bani meii,si sa imi fac o viata frumoasa,dupa programul de munca ies cu prieteni mei  pe afata,jucam un fotbal, Sunt un om sensibil, cu simtul umorului si a tolerantei. Am un caracter nelipsit de cei 7 ani de acasa, avand o mentalitate ok pentru varsta in care ma incadrez. imi place sa fiu responsabil si sa imi indeplinesc propunerile, astfel avand o satisfactie aparte la sfarsitul realizarii. Urasc persoanele false care se dau drept prieteni, fiindca deseori pot fi mai periculoase decat un dusman. Am capacitatea de a lucra in echipa si de a tolera situatii usor depasite. In timpul liber imi place sa practic diferite activitati în aer liber, deoarece asa ma simt odihnit, si este un mod pun de a petrece recreatia. Sportul meu preferat este fotbalul, practicând acest sport pentru performanta de cativa ani. In ultimul rand, nu imi place sa critic alte persoane.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Don Briliantu
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ROYAL
Ore jucate pe server:860
De cat timp jucati pe server: 1 an
Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6
Sanctiuni anterioare pe server: 3 warn 1 ban provizoriu
ID-ul din joc:21963
Averea detinuta in joc: 1 mil
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: nu ma difera,cu nimic sunt aceasi persoane ,nu ma ca incerc sa ajut toate perosanele in parte cu probleme /nelamuri/intrebari.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  ajutorul,persoanelor cu probleme legate de fivem,intrebari/nelamuriri,si .
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share