Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Allice Azarova [Allice / ID: 483]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alice Nechifor
  • Varsta reala: 26 (implinesc pe 17 iunie)
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Sales Account Manager in domeniul crypto
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt destul de activa pe server si imi doresc sa ajut comunitatea cat de mult pot eu. Vreau sa ma implic mai mult si sa ofer din timpul meu tuturor jucatorilor de pe comunitate. Imi place mult sa ajut oamenii cand au nevoie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Hey! Numele meu este Allice, am 26 ani si locuiesc in Iasi. Sunt o persoana calma, intelegatoare, amuzanta. Imi place sa ma implic cat mai mult in tot ceea ce fac si pot spune ca sunt si perfectionista. In timpul liber imi place sa ma joc pe calculator si sa stau cu prietenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Allice Azarova
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Allicé ♡
  • Ore jucate pe server: 1450
  • De cat timp jucati pe server: De 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 5-6 ore pe zi in timpul saptamanii si 7+ ore in weekend.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn pentru No-Fear.
  • ID-ul din joc: 483
  • Averea detinuta in joc: In jur de 5-6mil
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, din ce stiu eu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic cu adevarat "diferit", consider ca stafful actual de pe server se descurca foarte bine. Eu as dori sa ma implic cat mai mult in integrarea jucatorilor noi de pe server, sa ii ajut, sa ii indrum sa citeasca cat mai atent regulamentul serverului. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are grjia ca pe chatul in-game sa se discute doar chestiuni OOC, are grija sa nu se faca free chat, ajuta jucatorii noi sa se integreze, rezolva tickete pe server. De asemenea, sterge masinile abandonate de pe server si acorda cat mai mult timp solutionarii ticketelor, atat pe Discord cat si in-game. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am OBS Studio.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da. 

Multumesc pentru timpul acordat!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share