Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Turi [55877]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

1.1 Nume:Bec 
1.2 Prenume:Turi 
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta:24
1.5 Înălțime:1.89
1.6 Greutate:79 de kg
1.7 Naționalitate:Roman
1.8 Adresă:Strada Vespucci nr 5
1.9 Număr de telefon:567-0145

INFORMAȚII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur 
2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sufar de nicio boala , din fericire sunt sanatos 
2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar 
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu
2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu am fost 
2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: nu am fost arestat sunt un baiat cuminte in banca mea si nu am treaba cu asa ceva 
2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu 
2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu
2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Desigur  mai este durabil inca trei ani 
2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu sunt un sofer bun din punctul meu de vedere
2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur am 12 clase si bacul luat 
2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Desigur ,stiu limba engleza si foarte putina franceza 
 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu , acceasta este prima 
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu , acceasta este prima
3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost fermier si curier la firma cargus in trecut 
 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):As dori sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece ma specializeaza sa fiu salvator de vieti si asta as si dori sa fac in viitorul apropiat , tatal meu a fost in echipajul smurd si el imi povestea chesti ce ii se intamplau lui in cursele lui cu masina , el era sofer de ambulanta , si din ce imi spunea el retineam si i am zis intr o zi "tati o sa devin un echipaj smurd ca tine" iar de atunci am invatat si am invatat sa ajung un echipaj smurd ca tatal meu .
Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Nu ma diferentiaza nimic dumnezeau ne a dat pe toti egali cu 2 maini 2 picioare , doar unele calitati ma diferentiaza zic eu . Acelea sunt condusul , sunt un sofer atent la volan  . O a doua calitate ar fi umorul , glumesc cu prieteni , radem glumim chesti de astea , odata am vrut sa merg la iumor dar mi a fost teama . O a treia calitate este seriozitatea , sunt un om intelegator si serios cand mi se zice sa fac ceva si acel lucru il duc pana la capat chiar daca este greu sau usor .
 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume:Daniel 
4.2 Vârsta:15 
4.3 Oraș sau localitate de proveniență:Domnesti 
4.4 De când vă jucați GTA V?:De un an am 1800+ de ore 
4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De cam 2 saptamani  
4.6 Cate ore aveti pe server?: 38
4.7 Ce ID aveti in joc ?:55877
4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?:3-5 ore pe zii
4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am avut sunt baiat cuminte 
5.0 Alte informații: Salut sunt Daniel prieteni imi zic Turi . Sunt un baiat respectos , atent si glumet . Imi place fotbalul si jocurile video . Imi place sa imi pierd timpul cu prieteni sau cu familia .In general sunt un baiat calm in apele mele , cam atat am de zis  . BAFTA <3

Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏��𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Pentru a depune o aplicatie sunt necesare minim 80 de ore.

 

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share