Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Mark Chapman [7148].


Recommended Posts

0fgiWCP.jpg

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Chapman
  • 1.2 Prenume: Mark
  • 1.3 Sex: Masculin;
  • 1.4 Vârsta: 31 de ani;
  • 1.5 Înălțime: 1.91m
  • 1.6 Greutate: 83kg
  • 1.7 Naționalitate: Engleză;
  • 1.8 Adresă: Motelul Dusty, Dusty
  • 1.9 Număr de telefon: 058-1954

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, sunt un cetățean legal al Los Santos-ului.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufăr de nicio boală.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufăr de nicio boală.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: N/A
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat anterior.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost arestat o data pentru efectuarea unor servicii fara licenta necesara.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am folosit niciodată astfel de substanțe.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am fost sancționat contravențional până acum.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, dețin un astfel de permis.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: N/A
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt mai mult decât capabil.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Scriu și vorbesc fluent limba engleză și am structurat bazele limbii spaniole.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, mi-am mai trimis C.V.-ul către acest departament în trecut.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins / ulterior Acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Am mai trimis anterior aplicării în cadrul departamentului de poliție Los Santos un C.V. Spitalului Județean Los Santos.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Spitalul Județean Los Santos - Respins / ulterior Acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Taximetrist si Sofer pe tir

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Doresc să ader la acest departament din Los Santos deoarece, odată ce am terminat Facultatea de Medicină în Olanda m-am mutat în LS. Chit că am studiile necesare pentru departamentul medical din Los Santos, am decis să depun C.V.-ul aici deoarece consider că mi se potrivește această meserie, tatăl meu făcând parte, la vremea sa, din Poliția de Frontieră în Anglia. M-am acomodat cu acest oraș și cu cetățenii din acesta și am rămas aici. Având o idee formată despre această meserie, doresc să lucrez în domeniu. Aflând că aș avea oportunitatea să mă angajez în cadrul acestui departament, am ales să îmi depun C.V-ul. Am dat de persoane din cadrul Poliției Române care mi-au dat un sentiment de bine, gândindu-mă că sunt și ei profesioniști.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ce mă diferențiază pe mine față de ceilalți aplicanți... este faptul că știu să lucrez în echipă, am experiență în domeniu deja fiindcă am lucrat în alte locuri. Răbdarea de care dau dovadă este una poate nemaivăzută la alții. Sunt învățat să lucrez și în echipă, dar de asemenea pot lucra și pe cont propriu. Am avut aproape nota maximă la ultimile examene, dovadă a profesionalismului meu. Sunt o fire timidă, dar de asemenea sunt o persoană căreia îi place să-și expună ideile, una căreia îi place să ajute toate persoanele care într-adevăr au nevoie de o mână de ajutor, una care nu ține pică altor persoane și care își dorește să se facă dreptate din ce în ce mai mult.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Petru
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) : Saptisprezece ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : București.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Mă joc GTA V de cativa ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Am contul de aproximativ un an dar joc de maxim o saptamana activ.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) : Am 130 de ore jucate pe server.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 7148;
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da, le-am citit în trecut și înainte să aplic.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da, l-am citit și îl cunosc în întregime.
  • 5.14 Alte informații : Mulțumesc pentru timpul acordat! Pt alte nelamuriri sunt disponibil pe Discord: PetriNoVici#7485
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Mark Chapman,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in 
Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de  AGENT-PAZA  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester

              DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
23/06/2022                                                                                                                                                                                                      SUB-COMISAR Nea Gabi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share