Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Crisatin Alexandrex [1510]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Crisatin
  • 1.2 Prenume: Alexandrex
  • 1.3 Sex:  M [masculin]
  • 1.4 Vârsta: 32
  • 1.5 Înălțime: 1,60
  • 1.6 Greutate: 78KG
  • 1.7 Naționalitate: Romania
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon:


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , sufar de nici o boala cronica
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , sufar de o boala fizica
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Da am fost arestat pentru o crimă. Scurta proveste : la varsta de 14 ani m-am suparat grav pe parintii mei asa ca m am gandit sa iau cutitul ascuns la mine in camera si sa ii injunghii pe amandoi , i am injunghiat in spate si in burta dupa ce m am asigurat am sunat personal la 112 pentru ca mam sperit de ceia ce am facut si im parea extrem de rau.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , am fost arestat pentru o infractiune
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut uz de substante interzise in ultimii doi ani
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am avut niciodata o contraventie.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da sunt in posesia unui permis de conducere valabil
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da mi a fost suspendat acum 9 ani
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da sunt capabil sa comunic in lb. romana
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Nu , nu am

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu am mai trimis nicio aplicatie in oricare alta agentie a statului
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer Urgent Cargus , Taximetrist

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Asi dori sa intru in acest departament deoarece consider ca sunt apt pentru a ingrijii persoanele ranite , insa pe partea de operatii nu sunt in tocmai cel mai bun dar pot invata treptat si acest lucru. Studiile mele medicale au fost facute la propriu si figurat in casa cu prietenii mei si am observat ca sunt mult mai bun de cat ei pe partea de medicina si deasta vreu sa ma alatur in acest departament.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Consider ca ma diferentiaza doar faptul ca sunt calm cu oricine , permit glume la oricine si nu in ultimul rand imi place munca de a ajuta pe oricine din orasul Los Antos si Sandy.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Cristian & Andrei
  • 4.2 Vârsta: 15 ani
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: judet Sibiu localitatea Medias
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: de aprox 2 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: m am reapucat de acest server de maxim o saptamana
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: in momentul acesta am 41,75
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 1510
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Eu acord timp serverului undeva la 4-7 ore 
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Da , decat un WARN
  • 5.0 Alte informații: doamne ajuta sa am o santa in aceasta factiune :)
Link to comment
Share on other sites

 

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏��𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share