Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Hamsie Adam [8268]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Hamsie
  • 1.2 Prenume:Adam
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:23
  • 1.5 Înălțime: 1.83
  • 1.6 Greutate: 85 KG
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă:Eclipse Boulevard
  • 1.9 Număr de telefon: 569-5986

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da,am intrecut limita de viteza si am primit o amenda.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu a fost suspendat niciodata
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pot vorbi si Limba Engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da,in medici.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Toate joburile legale pana in 300 de luni am incercat.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur acestui departament deoarece sunt o persoana careia ii place foarte mult sa munceasca in echipa si sa aiba parte de situatii cirtice si pline de adrenalina.De cand m-am nascut in acest oras am vazut de mic copil la fiecare colt cel putin o ilegalitate si o dominare totala de oameni care vor sa faca numai rau acest job reprezentand o oportunitate de a-mi imbogati experienta de lucru  si materialul de cunostinte . Vreau sa ajut oamenii din oras nu doar  prin postura de cetatean,vreau sa ajut oamenii si sub postura de membru al Departamentului de Politie 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Eu consider ca ma diferentiez de alti oameni prin faptul ca sunt un om linistit cu bun simt, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, mereu sunt calm deoarece daca suntem nervosi nu rezolvam nimic, sunt un bun sofer ceea ce ma ajuta atunci cand trebuie sa ma duc la o interventie, sunt si o persoana receptiva si sociabila cu care se poate discuta orice. Ma consider o persoana pregatita pentru Departamentul de politie Los Santos deoarece am practicat in timpul liber sporturi care m-au ajutat sa ma dezvolt pentru aceasta meserie, am invatat sa lucrez in echipa, sa ascult de un grad superior si sa ascult de fiecare data cand gresesc si sa imi recunosc vina.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Eric 
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : De 4-5 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ma joc de un an.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 375 (Probabil cand o sa fie citita aplicatia o sa am mai mult)
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :8268
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da
  • 5.14 Alte informații : Sper ca aplicatia sa fie acceptat,pentru ca va asigur ca nu voi dezamagi pe nimeni si o sa facem o echipa buna !
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna Hamsie Adam,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in 
Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fii testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvii la gradul de  AGENT-PAZA  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester

              DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
23/06/2022                                                                                                                                                                                                      SUB-COMISAR Nea Gabi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share