Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Titi Bezea [12860]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Titi 
  • 1.2 Prenume:Bezea
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta:24.
  • 1.5 Înălțime:1,94
  • 1.6 Greutate:89 KG.
  • 1.7 Naționalitate:Roman.
  • 1.8 Adresă:-Vespucci Boulevard.
  • 1.9 Număr de telefon:598-8844

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu,nu am fost arestat
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu,nu am folosit nici-un fel de substante diferite.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Nu,nu am primit.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Desigur,este valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Desigur,mai cunosc limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Da,am depus un Cv la Spitalul-General din orasul Los-Santos si mi-a fost acceptat.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da,am trimis.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am fost anagajat la Spitalul din Los Santos.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Petrolist !

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa fac parte din Departamentul de Politie din Los-Santos deoarece ma pot integra foarte usor intr-un colectiv.Administrarea si devotamentul de care dau dovada membrii factiunii sunt lucruri care ar atrage pe oricine la aceasta factiune,dar imi place implicarea si faptul ca membrii sunt si gata sa te ajute in orice situatie.Ma atrage cel mai mult comunicarea si intelegerea.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt un băiat serios, muncitor, modest, sociabil și cu capul pe umeri. Îmi place să mă distrez, sunt o persoană cu simțul umorului bine dezvoltat. Urăsc persoanele false și pline de dispreț. Sunt o fire foarte sigură pe mine și atunci când am o idee îmi expun punctul de vedere. Sunt un băiat foarte respectuos, am cei șapte ani de acasă și păstrez un limbaj adecvat unei societăți. Sunt o fire calmă, nu mă enervez repede. Sunt ambițios, nu îmi place să cad pe locul doi sau să renunț la lucrurile pentru care am muncit. Unul dintre defectele mele și cel mai mare este ca nu știu să-mi organizez timpul, dar lucrez la acest defect pentru a-l remedia.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Alex 
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :16.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : Aproximativ 3 Ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :De 4 luni.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :130
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :12860.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da ! L-am citit !
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da ! L-am citit ! 
  • 5.14 Alte informații :Va multumesc pentru timpul acordat ! 
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                               DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                                                                 DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                                                                                      CV-ul Dumneavoastra a fost

                                                                                                                                      
RESPINS!
                                                                                                                                                    


                     DATA                                                                                                                                                                                                                      SEMNATURA
            
       
23/06/2022                                                                                                                                                                                                      SUB-COMISAR Nea Gabi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share