Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Mohammad Armando Edward [7177]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Mohammad
  • 1.2 Prenume: Armando Edward
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 26 
  • 1.5 Înălțime: 1.96
  • 1.6 Greutate: 94 Kg
  • 1.7 Naționalitate: Turca 
  • 1.8 Adresă: 
  • 1.9 Număr de telefon: 653-9299


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da am fost arestat acum 1 an pentru posesia unei arme de foc si prins de catre agentii DIICOT ai departamentului de politie Los Santos !
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu 
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o contraventie pentru nerespectarea marcajelor rutiere !
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da cunosc limba turca,engleza,franceza !

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic !

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos deoarece la ultimele apeluri domnii medici au dat dovada de seriozitate si respect, iar la randul meu doresc si eu sa ajut cetatenii orasului Los Santos alaturi de ceilalti colegi din Departament. Vreau sa ajut !
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Ce ma diferentiaza pe mine fata de ceilalti candidati este respectul,onoarea,recunoasterea... . Stiu sa vorbesc frumos nu imi place cearta, sunt sociabil si ma pot integra repede !

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Edward Hammad
  • 4.2 Vârsta: 14 ani jumatate 
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Medgidia (Constanta)
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De 4 ani jumatate !
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De 1 an jumatate !
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 930
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 7177
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: O medie 4 ore, depinde de zi ! 
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Da
  • 5.0 Alte informații: Ma numesc Hammad am 14 ani sunt din Medgidia judet Constanta practic inot de performanta de 4 ani si jumatate, sunt pasionat de masini. Ma joc fivem de 3 ani si jumatate aproximativ, am 2500 de ore in FiveM si imi place sa petrec timp alaturi de prietenii mei !
Edited by Hammad
Link to comment
Share on other sites

𝙍𝙀𝙎𝙐𝙍𝙎𝙀 𝙐𝙈𝘼𝙉𝙀 - 𝙎𝙋𝙄𝙏��𝙇𝙐𝙇 𝙅𝙐𝘿𝙀𝙏𝙀𝘼𝙉 𝙑𝙄𝘾𝙀𝙍𝙊Y

 

Va aduc la cunostinta ca CV-ul dvs a fost inspectat si analizat in procentaj de 100%; în urma verificarilor , acesta a fost RESPINS.

Cu respect,

Director General - Darrin Rodriguez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share